Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A régi osztályfőnökömnek most...

A régi osztályfőnökömnek most született meg a kislánya. Nagyon sokat beszélgettünk azután is, hogy elment GYES-re, és most meghívott magukhoz. Mennyi időt maradjak kb?

Figyelt kérdés
Nem másik városban él, szóval biztosan fogok még menni. Azt gondoltam, hogy a picinek viszek valami aranyos játékot, az ofőmnek meg valami könyvet. Ez jó ötlet?

2017. jan. 7. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Kb. fél órát illik maradni.
2017. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Ha a baba orakat alszik kozben, akkor kb. 1 orat, max.

Ajandek inkabb konyvutalvany szerintem.

2017. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A könyvutalvány nagyon nem illik a babalátogatáshoz. Vigyél virágot meg játékot, de ne túl drágát.
2017. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A játék az kéznél van, és a könyv azért jó, mert ismerem az ízlését.
2017. jan. 7. 19:22
 5/7 anonim ***** válasza:
4%

a könyv nekem nagyon nem az alkalomhoz illő ajándék.

inkább vinnék valami más egyebet, gyümölcskosarat, virágot, esetleg rágcsaláncot (nálunk mostanában az a sláger ajándék gyermekáldás esetén).

A játék meg tök fölösleges. Elcsépelt dolog, de ilyenkor pelenka (jó, azt nyilván a volt tanárának nem visz az ember), törlőkendő, esetleg mintás, névvel ellátott tetra pelus, kifogó, kis takaró, következő méretű ruhácska, body.

Hiába cuki a játék, ha még hosszú hónapokig csak kerülgetni fogják.

2017. jan. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb. egy órát.

Ajándék ügyben, ha ismered az ízlését, akkor a könyv abszolút személyre szabott és jó ötlet.

A baba még nem nagyon tud kézbe venni semmit, tehát a "játék" az leginkább valami nézegethető, max. simogatható dolog legyen. Pl. nálunk a babaágyában több színes plüssjáték is volt, amiket megfogni akkor még nem tudott, de nézegethette őket.

2017. jan. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most értem haza :)

Könyvet vittem a közös kedvenc írónktól és babás plüsst.

És másfél órára húzódott a látogatás.

2017. jan. 12. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!