Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Molli nevet szeretnénk adni a...

Molli nevet szeretnénk adni a kislányunknak, de a családunknak nem tetszik?!

Figyelt kérdés

Tervezünk visszamenni angliába,mert párom kint lakott 5 évig,de még nem most azonnal.

Mi jut eszetekbe a névről?

Szerintem szép és hordható.


2017. jan. 7. 13:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a csivavánk jut róla eszembe. Molli volt a neve..

De ez nem azt jelenti, hogy ne lehetne vállalni. Szépnek tartom. De nem adnám. Egyszerű, nekem sokat nem mond.

2017. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Te kerdezted, hogy mi jut rola eszunkbe, hat nekem spec a japan chin kutyusom! Isten nyugasztalja... 🐶
2017. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi jut eszetekbe a névről?

[link]



Szerintem Angliában hordható.

Magyarországon furcsa és idegenhangzású.

2017. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy cuki kiskutya jut róla eszembe masnival a "hajában".

Inkább adnék olyan nevet, amit lehet így becézni, azért gondolni kell arra is, hogy hosszabb ideig lesz felnőtt, mint kislány.

Másrészt viszont ha nektek ez tetszik... végül is ez a lényeg :)

2017. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, adnam is.
2017. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk a kutyánk Molli, de pl. egy ismerősöm kislánya Imola de mindenki Mollinak hívja. Szerintem vállalhato név.


A családra meg, mi nem mondtuk meg milyen nevet választottunk a fiainknak, csak bemutattuk őket a születésük után, így elkerülve a fanyalgást, beleszólást. Egyik kisfiam Vilmos, na nála utólag megmondták hogy majdnem rosszul lettek mikor meghallották, de már elképzelni se tudnának neki jobb mevet mint a Vili.

2017. jan. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia! Ez a baba a ti gyereketek lesz, ha nektek tetszik a név, akkor legyen az a neve. Amikor én voltam terhes, kb egy családtagnak sem tetszett, amit mi választottunk. Mióta megszületett, egyszer sem hallottam, hogy ez a név ne lenne jó. Már mindenki csak a picivel van elfoglalva :)
2017. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Imádom a Ghost című filmet, szóval én nem kutyára asszociálok.

Szerintem kedves, bájos név.


Ha ti ezt szeretnétek, akkor ezt adjátok. Nálunk a családban a Hanga név volt az, ami senkinek nem tettszett. A 2 év alatt megszoktuk. Nem a család döntése a névválasztás, hanem a szülőké.

2017. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Angliában adnám, szép. Itthon a kutyám neve.
2017. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jogosan nem tetszik a családnak. Van normálisabb nemzetközi név is.
2017. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!