Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kéne átaludnia az...

Mikortól kéne átaludnia az éjszakát?

Figyelt kérdés
Van egy 8hós kislányom,aki még mindig kel ejszaka általában 2x de van hogy 3x is :( valamint azt mi "rontottuk " el.. Elalszik a mi ágyunkban,vagy evés közbe,ringatás közbe de van hogy sétálgatni kell vele.. :/ ha elaludt belerakom az ágyába..de a következő etetésnél már itt ragad ,mert olyan fáradt vagyok hogy nincs kedvem "jatszani" azzal hogy most fel kek e mert leraktam es kezdhetem az egeszer elolrol .! :(

2017. jan. 10. 04:08
 1/7 piroska és a farkas ***** válasza:
Szoptatod még? Ha nem, és azért ébred mert éhes, akkor adj neki nagyobb mennyiséget, hátha nem igényelné éjszaka. Nem tudom, h van - e szabály, nekem anno 10 hetes korától aludta át, de borította a fogzás.
2017. jan. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális az az állapot, ami nálatok van. A legtöbb gyerek 1 éves kora körül kezdi átaludni az éjszakát.
2017. jan. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. lányom 3 hetes kora óta végigalussza az éjszakát. 2 lányom lassan 2.5 éves, és egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor sikerült. Okot nem tudok mondani, mindent ugyanúgy csináltam mindkettőnél. Úgyhogy szerintem gyerekfüggő.
2017. jan. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 4-5 alkalommal is felkelt ennyi idősen pedig 4 és 14 hónaposan is átaludta az éjszakát. Ez az időszak egy borzalom volt. Fogak jöttek, szeparációs szorongás elkezdődött, 2 hetente produkált új nagymozgást. 4-5 ébredés után hajnal 4-5 között kezdődött is a nap, zombik voltunk.

Szerintem ne most szoktasd rá a saját ágyára!

2017. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4 hetes, kislányom 2 éves korától aludta át az éjszakàt.Szerintem is gyerekfüggő.
2017. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg gyerek függő. Én mindig visszatettem az ágyába ( félálomban h nehogy az legyen a baj) mégis kel 3-5 alkalommal pedig már 17 hós
2017. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Másfél évesem sem alussza át még, ha csak 4x ébred, az már egy jó éjszaka volt. És szintén magam mellett hagyom, ha már én is lefeküdtem, nem bírom 5x kivonszolni magam az ágyból éjjel. Így tudok pihenni valamennyit. Szerintem is gyerekfüggő, habár az igény szerinti szoptatás alighanem sokat ront a helyzeten, a cici miatt kel. De ez van, majd ennek is vége lesz egyszer.
2017. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!