Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most fogok szülni é van egy...

Most fogok szülni é van egy majdnem másfél éves fiam. Tudtok tippet adni apának és nagyszülőnek ha kórházban leszek hogyan vészeljék át azt a pár napot?

Figyelt kérdés
Bölcsis egyébként.
2017. jan. 10. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Nem inkább neked kéne tippeket adnod nekik?

Nem te tudod, hogy milyen a gyerek és mennyire értenek hozzá?


Nekem nem kéne tippeket adnom, az apja ugyanúgy ellátja...

2017. jan. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Ne izgulj, meglesznek! Gondolom Apa is ugyanugy el tudja latni. Nalunk fel sem merult, hogy tanacsot kene adnom Apanak. Mindig mindent csinalt a fiammal, amit en is. Kiveve persze a szoptatast :)Konnyu szulest! Es ne izgulj, akkor sem lesz semmi, ha Apa most lesz eloszor a picivel (illetve a naggyal :) Csak mi hisszuk, hogy nem tudjak megoldani.
2017. jan. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

:-D apa és a nagyszülők is cselekvőképes,felnőtt emberek, nem?

Életben fognak maradni,ne izgulj,nem.áll meg a világ,csak.mert pár napig nem vagy otthon!

Kérdés,hogy életképes-e a férjed egyedül, vagy ilyen modernkori hisztimatyi,aki "nem tud mit kezdeni a saját gyerekével" típus?

2017. jan. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Ha esetleg apuka nem tudja, akkor írd le/beszéljétek át a napirendet.

A kedvenc ételeit is összeírhatod.

2017. jan. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Még sose vigyázott rá senki csak te?

Neked kell tudnod hogy miket kell elmondanod nekik a gyerekről. Minden rendben lesz.

2017. jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Amikor a 3.ik gyerekkel voltam bent a kórházba,férjem simán megoldotta a 2 gyereket a nagyszülők nélkül is. Mondjuk ő nem az a kategória aki éhen hal ha nem veszi ki valaki a hűtőből a kaját,mert főzni is tud. Onnantól,hogy az első gyerek megszületett kérés nélkül lelkesen kivette a részét a szoptatáson kívül mindenből. Egyetlen dolog van ami problémát okoz neki,hogy normális ruhát adjon a gyerekekre mert suliba-oviba-bölcsibe simán elviné őket olyan ruhába ami itthoni mert tök bolyhos,az életbe nem jön ki foltos,de teljesen jó arra,hogy az udvaron stb csússzanak másszak vagy amit akarnak,nem sajnáljuk a ruhát. Mondjuk ezt se értem meg,mert ő ilyen ruhába nem menne dolgozni,de a gyerekre ráadja.

Ha párodnak a játékon kívül más dolga nem volt a gyerekkel és éhen hala ha a hűtőből nem venné ki senki a kaját akkor se aggódj mert ott vannak a nagyszülők akikek már volt dolgok gyerekkel.

2017. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Mit kell átvészelnu,pláne ha bölcsiben van a gyerek????
2017. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Én egy hónapot voltam a szülés előtt kórházban, érdekes módon mindketten túlélték.
2017. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!