Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a 16 hónaposomnak...

Lehet baja a 16 hónaposomnak 3 szaloncukortól?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy most baja, hanem később bármi...Tegnap a nagypapa megtömte szaloncukorral. Eddig max egy kocka csokit kapott és egy túrórudit. Kerülöm neki az édességet. Nincs még szüksége rá.
2017. jan. 10. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem lesz tőle semmi baja. és kell is neki valamennyi édesség.
2017. jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
"Megtömte"? Hát az baj. Én azt hittem, magától megette, presszió nélkül. Azért ennyire nem kéne túldramatizálni a helyzetet...
2017. jan. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Mi baja lenne tőle? Romlott volt? Szerintem egy túrórudi nagyobb mint 3 szaloncukor. Nem lesz baja tőle, persze ne napi szinten egyen, de néha kaphat.
2017. jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem csomagolással együtt ette meg, semmi baja nem lesz három szemtől... Mondom ezt úgy, h én is kerülö az édességet úgy általában, de azért a végletekbe se kell elmenni.
2017. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dani, 4 éves:

"Tavaly karácsonykor kórházba kellett vinni, mert megettem a szaloncukrot. Nem sokat, csak 3 szemet, de be voltak csomagolva"


Nyugi, semmi baja nem lesz. Ne féltsd túl

2017. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!