Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen vitamin pótlást ad...

Ki milyen vitamin pótlást ad a babájának?

Figyelt kérdés
20 hónapos a fiam, amióta adok neki napi 5 csepp bérest+cebion nem volt beteg (6 hónapja). Emellett kapja a d-vitamint, de az nem opcionális. Omega 3-on gondolkodok. Kérlek ne hurrogjatok le, azóta eszik jól hogy kapja a bérest, változatos étkezést biztosítok neki de a főzés során kárba vész úgy is egy része a szükséges vitaminoknak..
2017. jan. 10. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
2,5 éves bölcsis. Béres csepp, Cebion csepp, D vitamin.
2017. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
D vitamint és ilyenkor télen c vitamin cseppet kap, semmi mást , 2,5 éves
2017. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 :milyen sokág szoktál bérest adni és hány cseppet? Kúra szerűen 3 hónap van írva de kisebb mennyiségben megelőzése érdekében biztos hogy nem okoz semmi gondot hosszabb ideig .
2017. jan. 10. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:
15 hónapos a kisfiam, április-július között 3x volt beteg, elkezdtem adni a Cebion cseppet, szeptemberben kiderült durván vashiányos akkor jött mellé a Maltofer amit decemberig kellett kapjon mert 6 hét alatt se rendeződött a vasa. Július óta nem volt beteg, én már 2x és el se kapta (utóbbi karácsony előtt mikor már nem kapta a maltofert) a cebionról azóta se merek leállni. Meg persze kapja a vigantolt, mást én nem adok neki.
2017. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyár végétől folyamatosan napi 10-10 csepp Béres és Cebion, tavaszig biztos.
2017. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-es voltam (#5)
2017. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!