Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hónapos babád mit kapott...

3-4 hónapos babád mit kapott ekcémára?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
4 hónaposan kapott a kislányom első körben, hogy elmuljanak az ekcémás foltok elocomos kenőcsöt, természetesen higított változatban. PAtika keverte ki. Utána meg szinten,tartás miatt szintén patikai cremor aquosust (nem biztos, hogy jól írom). Ez volt az első kör. Sajnos ennek ellenére eldurvult a lányomnál. Mindenféle bioderma, babe, Heim pálos saját recept szerint kikevert, shea vaj stb krémeket próbáltunk. Plusz a mosószert lecseréltük mosósdió, mosószóda, ecet kombóra. Ezzel egyidőben jöttek a diéták. Mármint nekem, hiszen még teljesen anyatejes volt. Citrusdiéta, diófélék, tejtermék, hogy megpróbáljuk leszűrni, hogy vajon van e ami erősíti. Hosszú folyamat. Sokat szenvedtünk vele. NAgyon fontos volt az állandó hidratálás. Igazából 1,5 éves korában jobb lett sokkal. MOst 3. Még mindig ekcémás, de össze sem lehet hasonlítani az 1 év alatti állapotával. Sokan!!! kinövik teljesen! Több péla is van a környezetemben.kitartást. Elnézést, ha hosszú lettem.
2017. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit
2017. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Csupa ekcéma a 6 hónaposom, egyidőben hozzátáplálunk, gőzöm sincs mit adhatnék neki, látszólag mindentől kiütéses lesz. Nade enni kell :(
2017. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hígított gyógyszertári szteroidos krèmet, a vörös kiütèsekre. Amikor száraz arra Bepanthen Babyt használok(magamnak is, mert a terhessèg, ès szoptatás alatt èn is az lettem újra).

De ahogy már írták, nem használok csak mindenmentes mosószert, öblítő nèlkül.

2017. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8 hósan elidel-t amig nem ment le a gyulladas, aztan lipidpotlo testapolot, es lecsereltek a tapszeret milumil pregomin-re, ill. fel kelett fuggeszteni a tejtermekek bevezeteset 1 eves koraig. Ha szopott volna (ekkor mar nem) akkor en se ehettem volna tejtermeket. Szinte azonnal elmult es azota se jott elo (2,5 eves).
2017. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!