Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyorsan megszokhatja hogy...

Gyorsan megszokhatja hogy köztünk alszik?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos és nagyon sokszor ébred éjszaka. Miután visszaaludt mikor visszateszem az àgyàba sírni kezd. Ilyenkor itt szoktam hagyni mellettem. Majdnem egész éjszaka mellettem alszik viszont szeretném ha a saját ágyában aludna. Mi a véleményetek?
2017. jan. 12. 06:29
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Akkor ne rakd melled.
2017. jan. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Az hogy a fiammal így szívtuk meg.4 éves koráig velünk aludt,aztán nagyon nehezen szokta meg egyedül.Én azt mondom mindkettőtöknek jobb ha pici korban a saját helyén szokja meg ès nem lesz gond.
2017. jan. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Hát, ha zavar, hogy veletek alszik, ne rakd oda, hanem kelj fel. A másfél éves lányom amúgy ugyanígy szokott a mi ágyunkba, de minket nem zavar a dolog, amíg este elaludni hajlandó a saját szobájában, és csak később jön. Ehhez ragaszkodom, így csináljuk mindig. Így nekünk is van egy kis nyugi, szabadidő. Ha nem akartam volna, hogy velünk aludjon, lehetőséget sem adok rá. Döntsd el, mit szeretnél, és az alapján cselekedj.
2017. jan. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon nehéz lesz leszoktatni és később is rossz lesz neki. Saját tapasztalatból beszélek: Mikor pici voltam, 1,5 szobás lakásban laktunk. Apa nagyon horkolt, ezért az én szobámba vettek egy 2 személyes ágyat és anyu velem aludt egy szobában. Arra már nem emlékszem, hogy miért, de még kiságyas koromban mindig kivett és maga mellett altatott. Biztosan én is hisztiztem, ha vissza rakott. Aztán 10 éves koromig ment ez így, hogy az én szobámban aludt velem, majd másik házba költöztünk és lett saját szobám. A mai napig szörnyű élmény, ha egyedül kell aludnom. Egyszerűen nem tudok normálisan álomba merülni, pihentetően aludni, nem érzem magam biztonságban egyedül, pedig már 30 éves felnőtt nő vagyok, akinek nem kéne, hogy gondot okozzon a sötétben egyedül alvás... Mégis, ha a férjem későn ér haza, vagy mondjuk hajnalig kimarad a barátaival, akkor én addig kuksolok ébren, amíg haza nem ér. Van, hogy több napot távol van munka miatt külföldön. Olyankor 3 opció van: lámpafény mellett alszok, áthívom a barátnőmet aludni, vagy szabit veszek ki és elkísérem a férjemet külföldre.

Most vagyok várandós az első babánkkal és tudom, hogy nagyon nehéz lesz megállni, hogy ne vegyem magam mellé, ha sír, ha nem tud elaludni, de nem fogom megtenni, mert nem szeretném, ha olyan nehéz lenne neki később az egyedül alvás, mint nekem.

2017. jan. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Most komolyan honnan veszed hogy zavar?? Nem szeretném, mert jobb lenne neki a sajàt ágyában de persze hogy nem zavar ha ott van mellettem! Es szerinted ha nem kelnék fel akkor hogy jönne mellénk egy 5 hónapos? Kb óránként kelek még így is de mint ahogy a kérdésben is leírtam, ha a kiságyba teszem vissza akkor rögtön sír! Ezért marad mellettünk.

A normális válaszokat köszönöm.

2017. jan. 12. 09:10
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Azert elgondolkodtato, hogy mennyi agressziv no szul gyereket ...

Kerdezo, akkor mi a feneert kerdezel, ha ugyis neked van igazad ?!

2017. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt akartam én is kérdezni... Szerintem normálisan válaszoltam, hogy ha azt akarod, hogy a saját ágyában aludjon, ne fektesd a tiedbe, hanem kelj fel, és igen, ha kell maradj ébren és ringasd. Ha odateszed, ott fog ragadni, ahogy az enyém is. Nem tudom, milyen választ vársz. Azt, hogy ugyan, ettől nem fog odaszokni? De, fog. Ha meg mégis jó ez így neked, akkor ne rugózz a saját ágyon.
2017. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt, hogy miután elaludt, vársz 20 percet, és utána teszed vissza. Akkor már elvileg mélyen alszik. Más kérdés, hogy ha 1 óra múlva ébred, akkor meg ugye ugorhatsz ki az ágyból.
2017. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kérdező pontozott le mindenkit, mert ahogy a válaszából láthatod, nem tetszett neki, hogy azt írtuk, hogy ha nem akarja, hogy az ágyába szokjon a baba, ne fektesse oda, hanem keljen fel, altassa mélyen vissza, és rakja be a kiságyba. Nem azon múlt a lepontozás, hogy ki alszik a gyerekkel és ki nem, én írtam, hogy velünk alszik, de az én válaszom se aratott nagyobb sikert. Nem tudom, mi lett volna a jó válasz, inkább hagyd :D
2017. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem mind a harom gyerek mellettem aludt kb 1-1,5 eves korig

Utana siman atszoktak a sajat agyukba

Fokozatosan kell visszaszoktatni


Nalam alap volt h az elso kort mindig a sajat agyaban aludta at ha ebredt athozztam magam melle

Mire 1 eves.lett mar majdnem az agyaban aludta vegig az ejszakat mind.

2017. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!