Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyermekes anyukák ti hogy...

Kisgyermekes anyukák ti hogy viselitek a folyamatos bent létet?

Figyelt kérdés
2 hónapos a kisfiam és ebbe a hidegbe nem tologatom a babakocsiba. Magára se hagyom, így boltba se tudok kimozdulni. 2 naponta főzök, házimunka se tart túl sokáig. Folyton itthon vagyok vele egyedül, de ugye ő még nagyrészt alszik. Mindenki dolgozik, szüleim se nyugdíjasok, párom este 6-7 felé ér haza. 4-től már sötét van így munka után már a barátnők sem jönnek, meg nekik is van dolgok ugye. Mindig a hétvégét várom, hogy jöjjön valaki vagy egy két óra hosszára kimozduljak míg a párom vigyáz a kicsire.

2017. jan. 12. 16:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%

A baj veled van, egy gyerek miatt nem kell/szabad folyamatosan benn lenni.


A gyereket öltöztesd fel rendesen és menj vele minden nap sétálni.

Semmi baja sem lesz ettöl, söt egészségesebb lesz, mintha benn a (túl)fütött szobában van állandóan.

2017. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy ilyen hidegbe ne vigyem ki, csak szellőztessek meg esetleg az ablakhoz vigyem oda.
2017. jan. 12. 17:04
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
Fontos neki a friss levegő, ha kellően fel van öltöztetve, és a babakocsiba is nem egy vékony pokrócba teszed, vidd ki sétálgatni, persze nem 1-2 órára, elég egy 5-10 perc is. Tudom hogy ez nem rajtad segít, ezért elnézést kérek, én kocsival járok így tudok menni sokfelé a picivel, ezt csak a kicsire vonatkozóan írtam.
2017. jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó vagyok, védőnő. Kiviheted, nyilván nem kispólóba.
2017. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

Hetvegeig ki sem mozdultok?! Az szep. Nem fogsz megfagyni, a gyerek sem. Eroltesd meg magad. A gyereknek nem eleg, hogy szelloztetsz.

Minden nap ki kell menni.

2017. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A férjem autóval jár dolgozni, úgyhogy így én eléggé megvagyok kötve.
2017. jan. 12. 17:06
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen nyugodtan ki lehet vinni azt a gyereket. Gondolom van babakocsi meg ruhatok is.
2017. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%
Oszinten. Hany napja voltatok kint?
2017. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
En ertem amit mondasz. Mi igaz, hogy jarunk ki szinte minden nap (zuhogo esoben es -20 fokban, hatalmas szelben nem), de azert felnott nokent tobbre is vagyom neha. Es neha el is jarok, amikor a ferjem raer (mindig "elenged", amikor itthon van es megkerem), de ha nem lenne ez a havi 4-5 alkalom, hogy egyedul elmegyek valahova, akkor higgyetek el nem lenne nekem se vigasz a napi 5-10 perc babakocsis nema seta.. ugyhogy en is rosszul viseltem eleinte.
2017. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
A baba levegoztetesenek semmi koze a baratnos programhoz.
2017. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!