Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy eves baba hanyatt fekve...

Egy eves baba hanyatt fekve rögtön sír?

Figyelt kérdés

Mi segíthet? Állni még csak kapaszkodva tud, de pekenkazni ugye máshogy nem tudom, csak ha fekszik. Ugy sír, hogy reszket, mintha félne. Nem történt semmi, ami hatással lett volna ra.

Ami egyéb helyzetekben beválik (figyelemelterelés), az csődöt mond...

Egyedül vagyok vele legtöbbször.

Tippek, tanácsok?

Köszönöm :-)


2017. jan. 12. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a padlón pelenkázod is ezt csinálja?

Nekünk ez 16 hónaposan jelentkezett, de csak a pelenkázón. Ha leraktam a földre, tűrte.

2017. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dokink mondta hofy ebben a korban kezdenek hanyat fekve visitani mert utalnak ebben a pózban lenni. Feküdtek eleget korábban. Én se birtam már a visitást peluscserénél így, arra a pár percre duck tv megy. Nemerdekel ki mit mond, azóta nyugalom és béke van.
2017. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb baba ezt csinálja, ha megtanult állni. Adj a kezébe játékot, vagy olyat amit egyébként is csak felügyelettel kaphatna meg (pl. popsikrémes tégely), vagy ne is próbáld elterelni a figyelmét csak essetek túl rajta, vagy kezdd el állva pelenkázni.
2017. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyem is ezt csinalja onnantol, hogy felult. Dehogynem lehet mashogy pelenkazni. Kisasztal/szek melle odaallitod, ele teszel valami erdekeset, amit nem er el, es mehet. Feltenni meg felveszed az oledbe, es belebujtatod vagy az elore becsatolt pelenkaba, vagy van bugyipelenka, mi a dm-es babyloveosat hasznaljuk. Volt mar, hogy kakas seggel leult, ezert jo, ha takarithato feluletre allitod.
2017. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A többséget mar próbáltam, a tv még lehet jo ötlet arra a kis időre.

Mar volt hasonlo igen, ülésnél, maszasnal, de azt tudtam kezelni. A földön, agyon rögtön átfordul es menne, az meg rosszabb, mert erőből kene lefogni. Barmit adok a kezébe semmit nem ér, meg akkor se ha a "hőn áhított távirányító" az...

Mar régóta áll, es lépeget, egy pillanatig nincs egy helyben, tehet nem mehetek utána a pelenkaval....inkabb tipeg ide-oda minthogy lefoglalja magat állva.

Probalkozok meg!

Azért mégegyszer köszönöm mindenkinek:-)

2017. jan. 13. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!