Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti többet veszekedtet...

Anyukák, ti többet veszekedtetek a férjetekkel/barátotokkal a terhesség és a baba pici kora alatt? Csak szerintem jogos, hogyha összekötjük az életünket, lesz egy közös babánk, akkor egy ilyen döntést velem is megbeszél?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz egy közös babánk, eddig nála laktunk. De ez nem igazán "bababarát" hely, a bulinegyed közepén van, csak egy hálószoba van, lift sincs és a másodikra nem szívesen cipelném majd a babakocsit. Szóval megbeszéltük, hogy költözünk, el is kezdtük keresgélni. Eddig egy lakást néztünk meg, ami tényleg gyönyörű volt, tágas, nagy belső terekkel, szép berendezéssel, nagyon jó környéken is van. Kérdezte már ott is, hogy tetszik-e, meg mit gondolok róla, de szó nem volt arról, hogy az első lakást megvesszük, amire azt mondom, hogy szép. Erre jön tegnap haza, hogy "itt vannak a lakás kulcsai".

Én pedig kicsit kiakadtam, hogy egy szót sem szólt erről, meg azért Budapest elég nagy, pár helyet jó lett volna még megnézni...


Szerinte pedig túlreagálom és a hormonok miatt vagyok hisztis, "majd lenyugszom".


2017. jan. 14. 13:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem veszekedtünk sem a terhesség alatt, sem utána.

De egy ilyenen én is biztosan kiakadtam volna, még ha csak jót akart is.

2017. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%

Valoszinu csak jot akart.

Egyebkent milyen penzbol ?

Az ovebol ? Vagy a felet te kerested es adtad bele?

2017. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a penzebol vette?
2017. jan. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Elhiszem én, hogy csak jót akart, de azért ez egy olyan döntés, amibe nekem is lett volna beleszólásom, hiszen nem csak az ő élete változik.

Az ő pénzéből vette.

2017. jan. 14. 13:30
 5/34 anonim ***** válasza:
90%

Na most a kérdés az, hogy közös pénzből vette, vagy a saját pénzéből (értsd: nem vagytok házasok, vagy ha igen, akkor már a korábban megszerzett vagyonából) vette-e a lakást?


Ha a te pénzed is rendesen benne van, akkor jogos a felháborodásod, hogy nem beszélte meg veled mire költi, de ha nem, akkor tedd össze a kezed, hogy a pasid szíre szóra lakást vesz neked a saját pénzéből.

2017. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%
Hat igy nem sok beleszolasod van. Nem a ferjed amugy sem.
2017. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
78%
Semmi közöd a lakáshoz. A saját pénzéből vette magának. Házasok sem vagytok, soha nem is lesz közös ez az ingatlan. Lehet, hogy a szüleidnek igaza van. Nem véletlen, hogy nem örülnek ennek a kapcsolatnak.
2017. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Ez két teljesen külön dolog.

A gyűrű már ősz óta megvolt neki.

Megköszönném, ha nem kommentelnél a kérdésekhez teljesen off témát!


És nem magának vette a lakást, hanem nekünk.

2017. jan. 14. 13:45
 9/34 anonim ***** válasza:
78%

Egy fillered nincs benne;)

Lehet, hogy jovore mar egyutt sem lesztek.

2017. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

És lehet, hogy együtt öregszünk meg.

Nem azt kértem, hogy próbáljátok megjósolni, mennyi ideig leszünk együtt. Ez nem az a téma, amit egy anonim oldal felhasználóitól tudni szeretnék. :)

2017. jan. 14. 13:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!