Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kisfiúnak vagy kislánynak...

Ti kisfiúnak vagy kislánynak örülnétek jobban elsőnek?

Figyelt kérdés
Írd meg a korodat és a nemedet és azt is, hogy miért.

2017. jan. 16. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Természetesen kisfiúnak, mivel a Balkán szívében szocializálódtam, és tudom, hogy vagy gyerek lesz, vagy lány. Hát akkor már legyen gyerek! Amúgy sem vagyok addig értékes, míg az uramnak fiút nem szülök. 25N
2017. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Hu elso, ezt gondolom csak viccnek szantad?!En elsonek fiut, mert nem tudtam magam elkepzelni lanyos anyukakent, aztan lanyt.Be is jott mind a ketto.33/N
2017. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Igen, de a magyar valóság az, hogy ezt igen sokan teljesen komolyan gondolják.
2017. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Kisfiúnak. A kislányokat nem szeretem és a fiút többre tartom.
2017. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
35 éves vagyok, első gyerek, lányt szeretnénk, persze nem baj ha fiú. Talán azért akarjuk inkább a lányt, mert mindkettönknél a nagyobb testvér a lány és mert a lányok általában könnyebben kezelhetöek.
2017. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Meg sem fordult soha a fejemben hogy esetleg lányom is lehet, mikor kiderült hogy márpedig az lesz nagyon nem érintett jól a dolog... Másodiknak már lányt akartam, túl sok volt itthon a rózsaszín cucc... Erre fiam lett! Szeretem őket, de a sorrendet nagyon elcseszték! 😀 (mindig úgy voltam vele hogy ha már mindkét nemből van, jobb ha az első fiú, így meg tudja védeni a lányt (vagy éppen az öccsét ha úgy alakul...)
2017. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
(#6 26 évesen szültem a lányomat, most 30 vagyok)
2017. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Mindig is lányos anyukának képzeltem el magam. Soha 1 percig eszembe sem jutott, hogy fiam legyen.

És így is lett:) Első szülöttem egy gyönyörűséges kislány lett:) Ekkor 23 éves voltam.

Most 13 hetes vagyok 25 éves és úgy fest a dolog, hogy kisfiúval:) Egy picit újból lánykára vágyódtam. De a kedvesem végett pedig fiúkára is:) Mert hát ő nagyon szeretett volna már egy fiúcskát is (nem tervezünk többet 2 kicsinél) talán ezért is..

Most hatalmas ajándéknak tartom azt, hogy megadatott az, hogy lehet egy kis nunisunk is és egy kis tökikénk is:):) Sokaknak nem így alakul ám..

Én nem bánom, hogy a lányka lesz a nagyobb.

2017. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
8-as vagyok. Hogy miért? Passz :) Erre nem tudok érdemben válaszolni. Egyszerűen lány párti vagyok :)/ voltam...
2017. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Betu ***** válasza:
96%
Lányt szerettem volna a párom fiút na az ő vágya teljesült, de ahogy hordtam a szívem alatt a babánkat egyre jobban örültem hogy kisfiú. Amikor meg világra jött egy gyönyörű angyalt kaptam a kezembe. Nem bántam meg hogy fiú lett sőt! a világ legjobb dolga fiús anyának lenni szerintem. Hogy miért mert huncut, vagány, szépséges nem kell "féltenem" annyira meg egyszerűen büszke vagyok rá hogy fiú és sokak szerint olyan gyönyörű mint egy lány😂😂😂. 32 éves voltam amikor megszületett. Ja ha esetleg úgy döntünk lesz második is szeretném ha ő is fiúcska lenne.
2017. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!