Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyire foglalkoztatok...

Ti mennyire foglalkoztatok névadásnál azzal, hogy később esetleg ki mit fog szólni? Ha álmodtatok meg nevet, akkor is azt adtátok ha fura volt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 12:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Itt most nem a nagyon elborult nevekre gondolok,de amit megálmodtam nem épp szokványos. Viszont szép és a nagylányom nevével összecsengne. 2 fiú nevünk már van,azt apa álmodta meg. A legfurább, hogy még nem is vagyok terhes-sajnos-... Az álmom előtt már volt 3 lány nevünk ami tetszett..
2017. jan. 16. 12:57
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Semennyire. Régen a Katalin, Tímea, Csenge, Gergő, Attila, Zalán is megbontránkoztató név volt. Mára elfogadott. Nem lehet ilyenre adni.
2017. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer azt álmodtam h Szeverin-nek fogjak hivni a fiamat. Nem is tudtam h van ilyen nev, ugy neztem utana, de van, es anyakonyvezhezo is.

De aztan nem fiam lett, igy nem adtam.

Amugy a kulonleges nevek hive vagyok,nagyon sok kulonlegesebb kedvenc nevem van. A lányom végül egy "kozepesen kulonlegeset" azaz nem tucat de nem is tulsagosan ritka nevet kapott. Sajnos a vezeteknevhez nem illettek a nekem legjobban tetszo nevek...

2017. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abszolút nem érdekelt hogy ki mit fog gondolni!

Egyébként mi SENKINEK nem mondtuk el a neveiket amíg meg nem születtek és meg nem kérdezték a szülőszobában

2017. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem érdekelt. Mi tudtuk évekkel korábban, hogy ha lány lesz, ez lesz és kész. Kiderült, hogy lány, kijelentettük, hogy ez a neve. Volt,, akinek nem tetszett, közöltem, hogy majd megszokod. Most másfél éves a gyerek, mostanra mindenki szerint szép a neve :D
2017. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!