Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is van a szobában?

Nektek is van a szobában?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tehetek a babaszobába ceresit párátlanító rendszert? Párás a levegő.
2017. jan. 17. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Tehetsz, csak ne tudja kiborítani. Mennyire párás? Van higrométered? Fura, hogy ezt írod fűtésszezonban, mi pont a rettenetes száraz levegővel küzdünk.
2017. jan. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Tehetsz,ha tényleg nagy a pára. Bár én pont kimondott párásító készüléket vettem, mert nálunk meg brutál száraz a levegő így fűtésszezonban.
2017. jan. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem tudná kiborítani, hiába a szellőztetés, csorog az ablakról a víz..egyébként panel lakás.

Most reklámozzák a tévében, gondoltam kipróbálom.

:/

2017. jan. 17. 09:31
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Inkább az okot kellene megkeresni.

Túl jól szigetelő ablak, napi mosás-teregetés, rengeteg szobanövény...


Ha annyira párásodik - kérdés mennyire, 50-60 relatív páratartalom az egészséges -, valószínűleg kevés lesz a ceresit.

2017. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy az előttem lévő írta! Ha csorog a víz ablakon akkor nagyon kevés a cerezit.
2017. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk bevált a ceresit, pedig folyt a víz a biztonsági ajtóról.
2017. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
A cerezit annyit ér, mint halottnak a csók. Aldiban most van jó áron párátlanító gép. Nem olcsó, de nagyon hatásos. Nálunk volt, hogy napi 6 litert szedett ki, és még így is 50% volt a páratartalom.
2017. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Én kérek elnézést, hogy nekem bevált a ceresit, azt hittem ez egy véleménycserélös oldal. Mi a franc 0% azon, hogy valakinek beválik egy termék?
2017. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is bevált a ceresit.
2017. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bár nem nálunk, de ismerőséknél is ennyire párás volt a levegő. Olyannyira, hogy az ismerősöm haja reggelre begöndörödött! :) Kipróbálták a Ceresitet, nem vált be. Kölcsönöztek egy hétre nagy üzemi páragyűjtő gépet, na az bevált. Mondjuk neki akkor volt a házuk kb. 2 éves!
2017. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!