Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázáskor kimosod a baba...

Pelenkázáskor kimosod a baba popsiját vagy inkább törlőkendőt használsz? Melyiket miért?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Persze, bedobom a mosógépbe, és elindítok egy gyorsprogramot.
2017. jan. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Törlőkendőt használtam mert gyorsabb,persze voltak bőven esetek amikor esélye nem lett volna a dolognak mert a háta közepéig...nah akkor vittem a csap alá
2017. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Ithon mossuk, jobb neki is, érzékeny a bőre, de ha nem ithon vagyunk akkor a pampers sensitivet használjuk.
2017. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Törlőkendő, minden helyiségben vagy egy dobozzal, így bérhol gyorsan tudok pelenkázni. 2 pelenkásom van, mosdatásra nem lenne energiám ennyiszer.
2017. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Általában törlőkendőt használok, de vannak olyan esetek, amikor egy egész csomag sem lenne elég, hogy tiszta legyen. Olyankor elviszem a csap alá. Nekem kislányom van, szóval ha véletlen kerül egy kis ,,cucc,, a nunijához, akkor is inkább kimosom. Neki is jobb úgy.
2017. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Pisis pelenka csereje utan megmosom, kakis utan torlokendo, aztan szinten megmosom (pelenkakiutes ota igy csinalom, emellett reszlegesen ec-zunk is)
2017. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Törlőkendő. Nagyon néha előfordul olyan, hogy annyira csupa kaki, hogy bedugom a zuhany alá, de ez ritka.
2017. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nedves törlőkendőt használok
2017. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Általában törlőkendő, de ha nagyon nagy a kaki, akkor csap alatt mosom :-) Illetve, ha ki van pirosodva, akkor szoktam kozmetikai vattát nedvesíteni és azzal kitörölni, törölközővel meg szárazra törlöm és úgy krémezem.
2017. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!