Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyerekek játéka?

1 éves gyerekek játéka?

Figyelt kérdés
Az én kisfiamat semmi nem köti le hosszabb ideig. A játékaival nem foglalkozik, vagy csak nagyon keveset. Inkább egész nap jön utánam és sír, hogy vegyem fel. Ha leülök játszani vele akkor, figyel be is csatlakozik ha olyanja van. Ha vendég van nálunk vagy mi megyünk valahova ügyesen feltalálja magát... nem is keres. Más gyereke is viselkedik így?

2017. jan. 17. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is utánam járkál egész nap, 1 évesen alig tudtam mellette megcsinálni ezt-azt de már most feltalálja magát, 15 hónapos és pl ha a konyhában vagyok, akkor az egyik fiókot pakolja állandóan meg hasonlók, tudok is mellette haladni.. játékokkal ő sincs el 5 percig se és 1 évesen se volt.
2017. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En babam is most lesz egy eves, o is nagy felfedezo, de pl vannak ilyen zenelos jatekai, azokat szereti. Zenelos eneklos maci, zenelos labda, zenelos asztal amibe labdakat es formakat kell dobalni stb. De a sima labdakat is nagyon szereti. Meg a mini kosarpalank amivel lekoti magat kisebb ideig. A zenelosokre mindig tancol meg dudolgat :)
2017. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nalunk is igy van, igaz 16 honapos, de en mar csak arnyeknak hivom!😃 Mindenhova jon utanam, a jatekai par percig erdekli csak, ha leulok a foldre hozza, akkor bevon a jatekba, ha a konyhaban tenykedek akkor jon es pakolja a fiokjait es az also polcokat amit neki alakitottam ki. De ez se tart sokaig, aztan a gyatyamba csimpaszkodik, hogy vegyem fel. Ha olyanja van elkezdi tologatni a szekeket, felmaszik a kanapera es ott csinytalankodik...

Szoval draga jatekok ide vagy oda, nem azok kotik le..;)

2017. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!