Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hònapos kisfiamnak,...

B.Bea28 kérdése:

6hònapos kisfiamnak, hogy alkalmazzam a sinlac pépet?

Figyelt kérdés
A kisfiam 6hònapos lesz szombaton de még mindig 3x kel éjjel enni (tàpszert) a doktor nő ajànlàsàval szeretnèm a fürdetés utàni evést kiváltani sinlac péppel, se cumisüvegben mivel nekem azon alszik el. Hogyan keverjem neki, hogy cumisüvegből ihatò legyen, illetve tàplálò? Köszönöm előre is vàlaszotokat.

2017. jan. 17. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem először is olvasd el az összetételét.

Miért baj, hogy 3x felkel enni?

2017. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudom az összetételt hisz orvos ajànlotta.
2017. jan. 17. 16:40
 3/18 anonim ***** válasza:
mennyit eszik éjjel egy evésre? hogy háromszor kel? rossz szokásról van szó, szerintem, ez nem éhség, csak megszokta hogy azzal alhat vissza...ettől független adhatsz neki sinlacot napközben is, este meg tápszer..én úgy adtam hogy főzelékbe kevertem mindig 1-2 evőkanállal
2017. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1: még egy anyatejes babánál sem túl kényelmes a három kelés....első két három hónapban még oké de fél éven keresztül 2-3 órát aludni éjjel baromi fárasztó.
2017. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

120ml eszik. Igen rossz szokàs azèrt javasolta a doktor nő hogy esti evèsre adjak neki sinlacot cumisüvegben hátha tovább bìrja mert jobban eltelìti.

Hogyan keverjem be hogy cumisüvegben ihatò legyen szàmàra?

2017. jan. 17. 17:24
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen nagyon fàrasztò.
2017. jan. 17. 17:25
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kel mert éhes/szomjas. Az én babám vagy 5x kel, szopik..
2017. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
1-es voltam
2017. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nem. nem éhes nem amiatt kel kedves első...ha olyan szinten éhes lenne h amiatt felkel, nem 120 milit inna. adj neki vizet kerdezo. ha sir nyugtasd mig elalszik. legyel mellette. esetleg adj neki cumit. hidd el egybol nem lesz olyan fontos ejjel kelni neki.
2017. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen éhes mert nem eszi meg a korànak megfelelő ml-et. A kérdésem tovàbbra is az hogy a sinlac port hogyan keverjem be esti tàpszer helyett?
2017. jan. 18. 06:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!