Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hetes babával el lehet...

3-4 hetes babával el lehet menni étterembe?

Figyelt kérdés
A házassági évfordulónkon minden évben abban az étteremben vacsorázunk, ahol a lagzink volt. Idén úgy esik majd a dátum, hogy 3-4 héttel előtte születik a babónk. Vele el lehet menni 2-3 órára itthonról?
2017. jan. 18. 07:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

El lehet, csak lehet hogy épp végigüvölti vagy a vacsora közben rottyant be vagy épp cicit kér (vagy tápszert).

Ha ezt bekalkulálod, mehettek.

2017. jan. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Főleg előre erre nincs válasz. Az én kisfiam 3-4 hetesen az ideje nagy részében kézben volt sokszor úgy is ordított, mert hasfájós volt. Más baba meg csak eszik-alszik, persze ez is épp elég, ha pont vacsora közben éhezik meg vagy kakál be, ahogy az első írta.
2017. jan. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

Mivel még nincs meg a baba, ezért nem tudhatod, mikor fog születni (mert két hetes késés még belefér), mennyire visel meg téged a szüles, egyáltalán képes leszel-e te étterembe menni, a gyerek mennyire lesz nyugodt vagy sírós - ezeket nem lehet elöre látni. Emellett ilyen pici babát én nem vinnék olyan helyre, ahol sok ember - és sokféle fertözés - van.


Én biztos nem mennék vele étterembe, ami esetleg - de csak esetleg - szoba jöhetne, hogy a baba otthon marad megbízható felügyelet mellett, és ti mentek csak a pároddal étterembe.

2017. jan. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%
Inkább arra az egy két órára mamahoz..
2017. jan. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
El lehetni el lehet, de ha végigordítja (ami egy ekkora babánál simán benne van a pakliban), akkor garantáltan "jó" élmény lesz nektek és a többi vendégnek is. Az is lehet persze, hogy mintababa lesz, de egy ekkora gyerek akkor is eszik 3 óránként, amivel együtt jár a pelenkacsere is... egyetértek az itteni válaszokkal, ha szülés _után_ úgy érzed, hogy el tudsz menni és nem kómázol az éjszakázás miatt, kizárólag egy délutáni alvásra vágyva, akkor inkább lelkes nagymama gondjaira bízd.
2017. jan. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
#5-ös vagyok még mindig. Némi önzőséggel megjegyzem, hogy ha étterembe megyünk, ami nem olcsó, akkor bármennyire szeretem a gyerekeket, nem biztos hogy szívesen hallgatnám a szomszéd asztalnál ülő pár üvöltő csecsemőjét vagy tomboló óvodását.
2017. jan. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Hat ha tekintettel akartok lenni a tobbi vendegre akkor nem mentek.


Amugy sem valo ilyen kicsi babanak az ilyesmi,de nyilvan ezt mindenki maskeppen latja.

2017. jan. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy evben kimarad az etterem, nem dol ossze a vilag.
2017. jan. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
24%
Nekem a szülinapom volt, mikor 1 hónapos volt a babám, mi simán elmentünk vacsorázni, vittük őt is,aludt szépen végig a babakocsiban, aztán sétáltunk is egyet. Jó, mondjuk ez nyáron volt, de szerintem most is vihetitek. Nem tö9rvényszerű, hogy egy kisbaba "végigordít" mindent, az enyém mai napig is csak akkor sír, ha baja van.
2017. jan. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%
3-4 hetesen nem mennék (és nem is hagynám senkire, túl pici), majd ha 3 hos lesz nyugodtan.
2017. jan. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!