Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nekem ilyan kérdesem lenne...

Gizella 93 kérdése:

Nekem ilyan kérdesem lenne hogy az elsö babámmal munkahely által menntem ek gyesre mig meg nem születte adig táppénzt kapptam. És most lesz megint egy babám és most mit fogok kappni után? A az elsö babám most 13honapos!

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Te jó ég.

Ígérd meg, hogy amikor tanulnak írni-olvasni, te messze elkerülöd őket!!!


Kérdés: Megvan-e a munkaviszonyod? Jogosult voltál-e csede/gyedre, vagy csak gyest kapsz?

2017. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerinted olyan egyszerü irni egy gyerekkel a kezembe!!? Ha nem tudsz a csak kérdessre válszonin akkir ne tedd kösszönöm!!
2017. jan. 18. 10:54
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen meg van a munkavisszonyom!! Gyedet kappot a munkahelyemről!!
2017. jan. 18. 10:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van gyerekem.

Azért még nem felejtettem el írni...


Ha megvan a munkaviszonyod (es meglesz szüléskor is), akkor ugyanúgy csedet és gyedet is fogsz kapni, mint a nagyobbikra.

Es kapod egyszerre a két ellátást, Mindkét gyerekre.

2017. jan. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj ha nem teccik valami akkor ne irj ide!! Szerintem minden ember hibàzhat!! Nem felejtette el irni!!
2017. jan. 18. 16:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
:D
2017. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
De. Vagy sosem tudtál.
2017. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy nem felejtettél el, mert meg se tanultál :D "teccik" :D Ez is a gyerek miatt van? Mert nekem ugyanekkora a kisebbik gyerekem, de le tudom írni, hogy tetszik.
2017. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan röhejes, hogy mindegyik, aki képtelen leírni egy szót helyesen, egyből felháborodik. Egyszer lenne már valaki, aki ki merné mondani, hogy igen, ez van, nem tudok írni, nincs meg a nyolc általánosom se. De nem, ezek mindent kitalálnak, hogy miért írnak így. Gyerek a kézben, meg telefonról vagyok a kedvencem. Szóval valahol ő is szégyelli talán, hogy ostoba?! :D
2017. jan. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem minden ember hibàzhat!! Nem felejtette el irni!!"


Ha olvasni is tudnál, akkor láthatnád, hogy VÁLASZOLTAM A KÉRDÉSEDRE. De hagyjuk.

Az ne mondja, hogy tud írni, aki egy 3 soros firkálmányba 19(!) helyesírási hibát ejt...

Még szerencse, hogy nem kézírás, mert azt tuti nem tudnánk kibogarászni...

2017. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!