Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szülinapra milyen készség...

Első szülinapra milyen készségfejlesztő játék lenne jó ezeken kívül?

Figyelt kérdés
Szín egyeztetője, forma bedobója (sütifaló bödön) van a kislánynak. Járni még nem tud. A nagyszülők tanuló kutyát vesznek neki. Nekem pedig nincs ötletem. Köszönöm!
2017. jan. 18. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen kiskonyvek is jok, amiben allatok, szinek stb vannak. Vagy labda, enyem imadja. Vagy tricikli ha meg nincs neki. Tavasszal mar tudja majd hasznalni:)
2017. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szobahinta vagy csúszda.

Toronyépítő

állathangos zongora

2017. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Èn egy matatótáblát csinálok neki. Jövö hónapban lesz a szülinapja. Kiváncsi vagyok, hogy tetszik majd neki.
2017. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a rugóhinta és a járássegítő is bejött. Bár ezek mozgásfejlesztők. A rugóhintát imádja, én meg tudok közben takarítani.
2017. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk készségfejlesztőnek mondottak közül ezek jöttek be: fisher price toronyépítő stacking cup és bkids építő busy baby stackers. Utóbbinál mindenfélét beledobált, és felülről mindig belekukucskált, hogy leért-e. A fogatyús kirakók is nagyon jók.
2017. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

montessori-torony (korongos, gyűrűs toronyépítő)

fakocka

clementoni puha kocka

duplo (quadro, primo)

fürdőjáték

2017. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!