Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már nincs kedd óta láza a...

Ha már nincs kedd óta láza a 16 hónapos gyerkőcömnek, mikortól lehet kimenni picit levegőzni?

Figyelt kérdés

Hetfon 2x hanyt es lazas lett, fajt a torka. Kihivtam a dokit, kapott gyogyszereket. Tegnap kellett hivnom. Mar jol van a lányom, kedden volt laza utoljara, eszik, iszik, vidam, jatszik, szoval a regi onmaga!:) orra nem is folyt, csak ritkan kohog. Ezt viszont elfelejtettem megkerdezi, hogy legalabb par percre kimehetek e mar vele a levegore?! Vagy szerintetek ilyenkor meddig celszeru bent pihenni? Termeszetesen 3-4x szelloztetek naponta ;)

Elso gyerek es meg ilyen beteg nem is volt, azert vagyok tudatlan!:)


2017. jan. 19. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez már a 2. lázmentes nap, simán ki lehet vinni. Tegnap is kivihetted volna, láz nélkül akkor lehet, ha nem gyógyszer miatt láztalan.
2017. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki lehet vinni.
2017. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltunk kint!:) koszonom a valaszokat!:)
2017. jan. 19. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!