Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jázmin, Boglárka, Szonja,...

Jázmin, Boglárka, Szonja, Flóra vagy Hanna?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Jázmin tetszik, de itt naaaagyon sok van ahol élek, Hanna kb duplája és nekem már a könyökömön jön ki ez a név.

Boglárka olyan furcsa egy felnőtt nőnek.

Szonja vagy Flóra ha muszáj lenne ezekből választanom.

2017. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hanna tetszik a legjobban.
2017. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Boglárka, Szonja
2017. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Flórát választanám.
2017. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
flóra
2017. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Jázmin: egyszerűen nem tetszik, nem tudom megmondani, miért. Sose tetszett, de ettől függetlenül egy teljesen normális név, szóval nyugodtan adjátok, ha nektek ez tetszik a legjobban. :) Tény, hogy egyre több ilyen nevű kislány van, bár ez nálam nem a legfőbb szempont.


Hanna: Biztos velem van a baj, de valahogy sose tudtam könnyen kimondani, olyan természetellenesnek tűnik a H betű ott az elején, vagy nem tudom. :D Ezt leszámítva egy nagyon szép névnek tartom, bár az Anna jobban tetszik, inkább azt adnám a sajátomnak. De mondom, szép név. Ha számít, hogy tucatnév-e, ne ezt add, évek óta a népszerűségi lista elejében van, sok kislány kapja ezt a nevet.


Boglárka: hasonló kategória nálam, mint a Jázmin. Abszolút normális név, nem tudok ellene felhozni semmit, de nekem egyszerűen nem tetszik. Ízlések és pofonok. :) A Bogi becézés még aránylag tetszik, de a Boglárka név nem.


Szonja: Ez tetszik! Nem túl gyakori (bár ez is egyre népszerűbb), de mégis ismert. Különlegesebb, de nem nevetséges. A hangzása is tetszik.


Flóra: Ez is tetszik. Egyszerű, szép.


Szóval én a Szonját vagy a Flórát választanám, valószínűleg a vezetéknéven és a férjem véleményén múlna, hogy melyikre esne a választás.

2017. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Boglárka, Szonja nagyon szép nevek :)
2017. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

A Hanna jelenleg a legnépszerűbb lány név, emiatt se választanám, de nem is tetszik.

Jázmin szintén túl népszerű.

Szonja: az előzőeknél jobb, de ennek a hangzása nem tetszik.

Boglárka: szerintem szörnyű.

Flóra: nekem tetszik és ezt választanám ezek közül.

2017. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
Boglárka vagy Jázmin
2017. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8%

Jázmin : nem magyar gyereknek való.

Szonja : szintén zenész. Egy orosz örömlánynak jól állna. Estleg kisebbségnek itthon.

Hanna : unalmas tucatnév.

Boglárka : tetszik, de Magyarországon szégyen a magyar név manapság.

Flóra : ha eltekintek attól, hogy Orbán egyik lánya is ez, akkor adnám.

2017. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!