Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy tetszik/tetszenek...

Nektek hogy tetszik/tetszenek ez a nev/nevek?

Figyelt kérdés
Ha lanyom lesz, mundenkepp szeretnem ha Melodi lenne. A paromnak is tetszik, O szerette volna ha az En nevemet kapja a kislany, en Melanie vagyok, de ebbe nem egyeztem bele. Igy talaltuk a Melodit, hangzasra hasonlo de megsem ugyanaz, viszont sokan leszoljak, hogy tul felfvagos. Pedig en nem azert valasztanam ezt a nevet. Ha fiu lesz akkor nagyon tetszik a Hektor es a Lionel. Ti mit adnatok a szuletendo gyereketeknek? Jobban ragaszkodtok a hagyomanyos nevekhez?
2017. jan. 25. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Én speciel nem ragaszkodom a hagyományos nevekhez, de nem is irtózom tőlük. Nagyon tetszik az Anna név is, de pl a Melodi is nagyon tetszik, sőt, a te neved meg aztán főleg :) szerintem jól is hangzik, hogy hasonlítani fog a nevetek. A Lionel név tetszik, de a Hektor nekem személy szerint nem, úgyhogy én Lionelre szavazok!:)
2017. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha több nevet írtál, felesleges volt a perjelezés. A Lionel borzalmas, a Hektor elmegy, a Melodi szintúgy. Én egyiket sem adnám, inkább a hagyományos nevek, de ha ki vagy békülve a saját neveddel, akkor megértem, ha tetszenek.
2017. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%
A Lionel nagyon tetszik, a Melody inkább így y-nal, i-vel fura. (Gondolom, ha te Melanie vagy, a gyerek neve is lehet y-os)
2017. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
60%
Én egyáltalán nem ragaszkodom a hagyományos nevekhez. Nekem pl ha lányom lesz Reina (királynőt jelent) lesz a neve. Fiú névben a párom dönt. :)
2017. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha mondjuk Szabó a vezetéknév akkor mindegyik fura. Egy kulfoldi vezeteknevvel mind tetszene.
2017. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem abszolút vállalható.A Lionel nagyon tetszik,esélyes volt de Leon lett a kisfiunk.Mi gyerkőceinknek sem mindennapi neve van(Lorena,Lizbet&Leon-ikrek).Sokan megdicsérik és nyilván le is szólják.Nimcs olyan név ami mindenkinek tetszik.Nekem egyébként az Emili is nagy kedvencem.
2017. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Olyan cigányos, már bocsánat. Rossz kiejteni is. A te neved sokkal szebb.
2017. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

Nekem a kis hableány jut róla eszembe, neki a lánya lett Melody.

Külföldön elmegy, de Magyarországon kislánynak még aranyos, de nem tudok elképzelni egy Dr. Tóth Melodi agysebészt, sem ügyvédet.

Komolytalan hangzású egy felnőtt, érett vagy idősödő nőnek. Márpedig élete nagyobb részében felnőtt lesz.

2017. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Ja és a fiú nevek...

Hektor számomra kutyanév, Lionel meg túl lágy, akár a Noel. De az is jobban illeszkedik a nyelvbe ennél. Vagy még a már említett Leon is jobban tetszik a Lionelnél.

2017. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem minden említett név gáz. Szégyen , hogy ilyeneket engedélyeznek.
2017. jan. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!