Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázas a gyerekem, az orvos...

Lázas a gyerekem, az orvos nem törődik velünk. Mit tehetek ilyenkor, hova kell fordulnom?

Figyelt kérdés
Most voltam a 8hónapos kisfiammal korházba,mert nem ment le a láza(39.6-40 fokos)egész éjjel 5x hivtük az ügyeletett a melletünk lévö kisvárosba hozzáteszem a mi házi orvosunk volt ügyeletbe,de nem jött ki.Azt mondta csilapitsam a gyerek lázát,én megtettem hütöfürdö és hideg vizes lepedöbe burkolás,az utobbi 1ora elteltével(3percenkénti cserével)levitte neki 37 re de félora mulva megint 40volt.de nem jött ki a doki.reggel átvittem a gyereket hozzá a rendelésre(még mindig 40-es lázzal)de nem igazán törödött velünk annyit mondott adjak neki 3lázcsillapitott egyszerre(germicid c kup,pannadol szirup,nurofen szirup)hát elég érdekesen néztem rá.hazamentünk és bementünk a tölünk 8km-re lévö gyerekorvoshoz aki elküldött minket ugy hogy rá se nézet a picir.indok:nem hozzá tartozunk.Igy mehetünk a tölünk 40km-re lévö korházba ahova elvileg tartozunk de ott meg elkértek ezer ft-ot mivel beutalo nélkül hoztam a gyereket(visszakapjuk ha benfogják szlogennel)hát benfogták 4napig bent voltunk...De nem kaptunk pelenkát,se tápszert ezt nekem kellett hoznom..A fözeléket nem mertem neki adni mert ehetetlen volt(spenot tójással,elvileg tójást 1évves korig nem adhato,és krumplimpüré de az egész foghagyma izü volt...Ezt megteheték velünk?Hogy nem látja el semelyik a lázas kisfiamat?
2007. nov. 20. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt tehetsz panaszt ( Egészségbiztosítási Felügyelet):

[link]


De én ezen kívül a helyedben sürgősen gyerekorvost váltanék! (Hála Isennek, azt még mindig szabadon választhatjuk, mi sem ahhoz járunk, akihez tartoznánk.)

2007. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszerűen felháborító!Válts orvost,hiszen a gyereked a legfontosabb.
2007. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is felháborítónak tartom! Mi is orvost váltottunk, nem szégyen. Kérdezősködj a környéken a többi orvosról, valaki még azt is javasolta, hogy akihez mindig a legtöbben várnak, biztos népszerű, tehát jó lehet. Bár nem ez alapján döntöttem, tényleg a mi doktornéninknél várnak a legtöbben.
2007. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes még a játszótéren megkérdezni a mamákat, papákat, hogy hogyan vélekednek a környék gyerekorvosairól, kit ajánlanak.
2007. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!