Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor napközben a baba...

Amikor napközben a baba alszik, milyen időközönként néztek rá? Külön helyiségben vagytok? Babyfon-t és légzésfigyelőt használtok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Másik helyiségben voltam, légzésfigyelő be volt kapcsolva. Akkor néztem rá, amikor végeztem pl mosogatással vagy a teregetéssel. Ha tévéztem, akkor reklám alatt.
2017. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Fönt alszik a szobájában légzésfigyelővel, bébiőrrel, minden neszt hallok,így nem szoktam nézegetni
2017. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
A szobájában alszik, nincs légzésfigyelő. Csak akkor nézek rá, ha nyöszörög, vagy sír, vagy nagyon sokáig alszik.
2017. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Napközben a nappaliban alszik, így mindig szem előtt van, nem használok légzésfigyelőt.
2017. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Még egyelőre velünk van egy szobában, de ha napközben alszik, sokszor babakocsiban altatom, és betolom a bátyja szobájába (a tesója iskolában van ilyenkor), így jobban tudok tenni-venni a mi szobánkban. Nem szoktam bejárkálni hozzá.

A babakocsiban értelemszerűen nincs légzésfigyelő, így a napközbeni alvásnál nem használjuk. Igaz, az én babám lassan egy éves lesz, most már nem olyan fontos a használata. Amíg kicsi volt, olyan 8-9 hónapos koráig csak az ágyában altattam nappal is, akkor használtunk légzésfigyelőt.

Bébiőrt nem használtunk sosem, nem olyan nagy ez a lakás, hogy ne halljam, ha felébred.

2017. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

légzésfigyelőnk van, általában a kiságyban teszem le, mindig be is kapcsolom, ilyenkor csak akkor nézek rá, ha felébred. Néha mellettem alszik el (nappal -éjjel csak a kiságyban) a mi ágyunkban, ilyenkor fél szemem mindig rajta, hallgatom, lélegzik-e, illetve kinn a nappaliban alszik néha a kanapén, szintén mellettem, szintén fél szemem rajta. Mostanában az adamo hintában is elalszik, azt annyira nem szeretem.


Amúgy egyáltalán nem tartom magam annak, de ebből a szempontból nagyon paramami vagyok, sajnos több bölcsőhalállal is volt dolgom (gyerekjólétiben dolgozom)

2017. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Masfel eves, mai napig mindig bekapcsolom a legzesfigyelot. Kicsi a lakas, igy hallom ha felkel, bejarkalni nem szoktam.
2017. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Saját szobájában alszik ami a nappali mellett van szóval hallom a nyöszörgést is. Légzésfigyelőt használtunk kb 1 éves koráig, mást nem.

Nem szoktam ránézni. Ha hallom akkor nyilván, túl sokáig max nagyon ritkán alszik, akkor is rá szoktam nézni.

2017. jan. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Legzesfigyelot es tarsait soha nem hasznaltam.

Sokat aludtak a teraszon a babakocsiban, amugy a nappaliban.

2017. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Általában a szobájában teszem le aludni, de ha elalszik a nappaliban, vagy a babakocsiban, nem szoktam piszkálni.

Van légzésfigyelőnk és babakameránk is, mindkettőt használjuk.

Félóránként megnézem, hogy nem-e fázik, alszik-e még.

2017. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!