Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőmék jönnének ma babalát...

Barátnőmék jönnének ma babalátogatóba (12hetes), de most hívott hogy tegnap sapka nelkul megfazott kicsit. Szerintetek jojjon v mondjam le?

Figyelt kérdés
Csak az orra folyik, de en felek a babanak nehogy baja legyen. Elso gyerek, nem akarom tulaggodni de a babam egeszsege mindennel fontosabb.
2017. jan. 27. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Mondd le, biztos nem a sapkanélküliségtől beteg ezt garantálom, betegség lappang, ráértek találkozni ha meggyógyult.
2017. jan. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen időben mindenki taknyos. Én is, pedig nem vagyok beteg. Szimplán olyan most az időjárás, ha kimegyek megtelik takonnyal az orrom. Ha csak ennyi a baja és emellett nincs láza meg ilyenek, akkor ne mondd le a látogatást. Max kicsit távolabbról figyeli és kezet mos mielőtt hozzányúlna(bár szerintem ez alap).
2017. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem vok egy paramami, de inflienza szezon van.

Inkább halasszátok a látogatást!

2017. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Halasszatok el, hiszen a picinek meg egyaltalan nincs immunrendszere, ami megvedene, vagy segitene legyozni a fertozest... egyebkent betegek sosem a hidegtol leszunk, hanem a korokozoktol.
2017. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Ezert a natha a legsunyibb betegseg mert mindenki adja-kapja mondvan "csak megfaztam". Vagy nem. Honnan tudja? Utalom az ilyet. Felnott ember nem lesz beteg pusztan azert mert nem vett fel sapkat....

Mondd le.

2017. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Lemondom mindenkepp. Igen utolso igazad van, ezt en se ertem mindenki doki h megmondja mitol van a baja.
2017. jan. 27. 13:07
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
A "megfázás" nem a hidegtől van közvetlenül,hanem vírusok okozzák. Én lemondanám, nem hiányzik sem nektek,szerintem sem neki,hogy tőle kapja el a pici. Ha jóban vagytok gond nélkül megérti ☺
2017. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Mondd le. Anyukám szakember, ő is azt mondta, hogy ne menjek emberek közé az influenza miatt. Sztem ne kockáztasd a babád egészségét, ezt a barátnődnek is meg kell értenie.
2017. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Mondd le! Én terhes vagyok, lemondtam egy találkozót, mert az illető "megfázott kicsit". Influenza volt...
2017. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Igy van, a virusok okozzak a megfazast, nem a hideg, attol csak meggyengulhet a mar amugy sem toppon levo immunrendszere. En lemondtam kohoges miatt egy talalkozot, pedig idosebb a babam. Egyszer volt eddig beteg, koszi, kihagynam.
2017. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!