Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írtam ide múltkor, halvány...

Írtam ide múltkor, halvány pozitiv terhességi tesztjeim voltak. Voltak rákszűrésen rá másnapra megjött. Ma voltam uh, azt mondták nem látnak terhességet ez sima mensi. Van okom aggódni? Vagy ez tényleg sima mensi?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy kémiai terhesség volt?
2017. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De ha nem látott ott semmit, akkor méhen kívüli ugye nem lehet? Rendes mensim van... így vizsgált
2017. jan. 27. 14:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták normál mensi mellett nincs méhen kívüli, de a biztonság kedvéért csináltak egy vérvételt, ami kimutatja a hcg-t, sokkal pontosabban, mint a terhességi teszt.
2017. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A terhességi teszteimen nem lehet,hogy 5 perc után száradási csík volt csak?
2017. jan. 27. 15:32
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha megvan a terhesség gyanuja nem szabad rákszűrésre menni. Nem értem a dokid miért vette le a mintát? Mondtad neki a pozi teszteket?
2017. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megvan a terhesség gyanuja nem szabad rákszűrésre menni. Nem értem a dokid miért vette le a mintát?"

Le lehet venni, miért ne lehetne?

Én is pozitívat teszteltem, majd bejelentkeztem az orvoshoz, az orvos akkor 4-5 hetes terhességet állapított meg, de a rákszűrésem is épp aktuális volt, így megcsinálta. Tehát attól, hogy valaki terhes, még csinálnak rákszűrést.

Kérdező, nálad meg lehet, hogy vagy te láttad pozitívnak, de valójában csak száradási csík volt, vagy elindult valami, aztán pedig abbamaradt.

Mindenesetre, ha rendes menzeszed volt, akkor nem gondolnám, hogy terhes vagy.

2017. jan. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most van rendes menzezem...ma jött meg még csak.
2017. jan. 27. 17:34
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs, hogy 4 hetes terhesseg!!! Hulyesegeket ne irj!
2017. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Olyan nincs, hogy 4 hetes terhesseg!!! Hulyesegeket ne irj!"

Nem írok hülyeségeket, ez állt a papíromon! Mellesleg a terhességi heteket az utolsó menzesz első napjától számítják, amikor valójában még ugye nem terhes az illető, orvosi szempontból viszont így számolnak! Nem véletlenül van az, hogy egy terhesség 9 hónap és egy terhességnél ugyanakkor 40 hétről beszélnek. És senki sem hülye, ha tud számolni, akkor nyilván 9 hónap kevesebb, mint 40 hét pont azért, mert a heteket nem a fogantatástól számítják, hanem az utolsó menzesz első napjától!

2017. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom hogy számolják ezért sem ír rá egy orvos olyat egy papírra hogy négy hetes terhesség mert ultrahangon akkor még égvilágon semmi sem látszik
2017. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!