Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám szájéba...

8 hónapos babám szájéba került a kréta. Lesz valami baja? Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés

3,5 éves fiam rajzolt a táblájára és az ágyára tette a krétát amire aztán rákerült valami ruha vagy én már nem is tudom mi. Letettem oda a babát addig amíg elszaladtam a mosdóba,mondván onnan nem esik le,mert leesésgátlós körbe. Forgott,kúszott az ágyban addig, s mire megyek vissza látom,hogy kiköpte a krétát. Nem tudom,hogy mennyi kerülhetett a szervezetébe, de nem lehetett sok,mert azonnal kimostam a száját bő vízzel,megmostam a kezét is azonnal.

Csak az abibi,hogy ez mind alvás előtt történt.

Mire figyeljek? Mit kell tennem ha valami van?

Halátom a krétát elvette volna onnan, de nem láttam. Most úgy bosszankodok. Remélem nem lesz baj.


2017. jan. 28. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, nem mérget evett.
2017. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz.2,5 éves kislányom megevett egy fél krétát a bölcsibe,mert a bölcsisnő másra figyelt (azonnal kiírattam onnan😕) baja nem lett tőle,csak kicsit hőemelkedése volt,de az nem nagy baj,több helyen is írják hogy okozhat lázt a kréta
2017. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!