Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba mellett mit...

3 hónapos baba mellett mit éreztetek fárasztóbbnak, az éjszakát vagy a nappalokat?

Figyelt kérdés
Ki mennyit kelt éjszaka és hogy élte meg a nappali fent létet? Mivel kötöttétek le a babát és mennyi ideig volt el ébren nyüszi nélkül?

2017. jan. 28. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a nappalokat. Az alvása nagyrészt éjjelre korlátozódott, akkor 11-12 órát aludt, nappal 3-4 alkalommal 20-30 percet, ez onnantól, hogy végre ki tudtam jönni a szobájából negyed óránál több nem volt. Semeddig nem volt el egyedül, estére a lakásban kellett cipelni. De az éjszakai alvása sose volt olyan jó, mint 3 és 4,5 hónapos kora között. Ekkor egyáltalán nem kelt fel, ritkán 6 körül a cumijáért és vissza is aludt még 1 órára. (De ami azóta kerek 1 éve folyik itt éjjelente....)
2017. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
3 honapos kora elott alig aludt ejjel. Embertelen mennyisegu koffeinnel huztam ki ezt az idoszakot. Neha kiborultam es bogtem. Szerencsere elmult ez a korszak.
2017. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nappalok nehezebbek voltak, mert hasfájós volt. Olyan 4 hónapos korára nőtte el, addig nagyon sokat nyűglődött. Utána már az éjszakát is átaludta. A szobahinta nagyon megnyugtatta. Nehéz volt, nekem kellett a segítség, néha nappal muszáj volt ledőlnöm 1-2 órára, hogy bepótoljam az alvás lemaradásom, szerencsére a férjem tudott segíteni, sokszor voltunk nagyszülőknél is. Hogy mennyit volt el nyüszi nélkül, háát abban az időszakban nem sokat. De gyorsan kinőtte, már nagyon kiegyensúlyozott nyugis baba, 11 hónapos. Kitartás!!!
2017. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éjjel alszik, 4 hós. Nappal is elvan, mindig körülöttem van, nem sokat alszik. De van egy 2,5 évesem mellette. A nagyobb nem volt el kicsiként, állandóan igényelte, hogy foglalkozzak vele.
2017. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!