Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet buta kérdés, de annyira...

Lehet buta kérdés, de annyira bosszant, hogy meg kell kérdeznem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval 7,5 hónapos kisfiamnak gyakran nehezen megy a kakálás, így azzal is segítek neki, hogy a két kis térdét nyomom a hasához és vissza, nem durván, de határozottan.Azonban aztól félek, hogy a lágyékba felcsúszott heregolyók megsérülhetnek a térdek hashoz préselésèvel.Előfordulhat amire gondolok, vagy csak előjött a paramami énem?


A segítő válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2017. jan. 28. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz én is tornáztatom 4 hónapos kisfiamat
2017. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Főzeléket keveset ehet
2017. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló, ezt hogy érted?Én adok neki kevés fözeléket (ami nem igaz mert minden nap kap), vagy keveset/kevesebbet kellene ennie?
2017. jan. 28. 19:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz! Én is sokat tornáztattam a kisfiam pár hetes és pár hónapos korában is. Kórházban ápoló is mutatta hogy lehet igazán hatékonyan tornáztatni, azt gondolom nem mutatta volna, ha gondot okoz. Normális a széklet állaga? Nem kemény?
2017. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugy ertettem valoszinu h keves az etrendjeben a rostos vagy a fozelek jellegu tapanyag.de az is lehet h többet kene ennie.


Az ember segiteni akar,erre lepontozzák.

2017. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
adj neki kicsit több rostosat, egyre több dolgot ehet. Nézz utána, hogy mi lazítja a székletet, hogy ne kelljen erölködni neki. Nem baj, ha nem kellesz hozzá és egyedül is meg tudja oldani a kakilás mechanizmusát.
2017. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Mindenkinek ment a zöld kezecske😉Nem eszik olyan jól ahogy èn szeretnèm, de kb így néz ki egy napi étkezés orvosi tanácsra.Reggel, délben és este tápszer, általában 150-180 ml között, tízórai gyümölcs 7 gabonás péppel, vagy tejpéppel (általában meggy, alma, körte, szilva, öszibarack).Nagyon változó a mennyiség amit ilyenkor eszik van hogy 170 grammot, de van hogy csak 70-et ilyenkor adok még neki tápszert.Uzsi főzelék (brokkoli,sütőtök, édesburgonya, sárga és fehérrépa) mennyiség terén ugyanaz a helyzet mint a tízórainál.Van amikor kemény a széklete, de nem erőlködik, vagy sír.Szoktam neki adni duphalacot is, ezt is orvosi utasításra.Korababa volt, korrigáltqn 6 hónapos.
2017. jan. 29. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki kamilla teát vagy leavolac szirupot is, mindkettő székletlazító esetleg atápszert lecserélheted más fajtára, az is lehet a gond.
2017. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!