Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sír fel éjszaka fél-egy...

Miért sír fel éjszaka fél-egy óránként a kislányom?

Figyelt kérdés
22 hetes a kislányom és kb 2 napja éjszakánként fél óránként de minimum 1 óránként felsír. Utána csak úgy nyugszik meg ha kiveszem, és a kezemben alszik vissza. Próbáltam magam mellé tenni éjszakára de ugyan az az a helyzet. Nappal nincs ilyen gondunk, teljesen nyugodtan alszik. Kezdek kimerülni és mindezek mellett hajnali 4 kel fel, ahogy mindig... :-/

2017. febr. 1. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert felriad és észreveszi, hogy az elalvása óta te "eltűntél", ő pedig a karjaid helyett az ágyában fekszik. Erre az egyetlen megoldás, hogy az ágyában alszik el, simized, halkan beszélsz hozzá, ha kell, kiveszed, megnyugtatod és VISSZATESZED, ahányszor csak kell ahhoz, hogy megértse, nyugodtan elaludhat az ágyában is, nem fog semmi baj történni. Lesz két pocsék éjszakátok, de utána nyugodtan tud mindenki aludni.
2017. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Felreeltettel. Nincs baj az elalvassal. Mindig a kisagyban alszik el egyedul mar eleg regota. ☺
2017. febr. 1. 11:33
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

"Utána csak úgy nyugszik meg ha kiveszem, és a kezemben alszik vissza. "


Ezt írtad.

Nyugtasd meg és rakd vissza az ágyába, hogy ott aludjon el.

Egyetértek a 1-esel.

2017. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk pont mi is ebbe szenvedünk 2 napja, fél-1 óránként felsír,nyöszörög,mocorog, csak mi egyszer már túlestünk ezen és akkor jöttek az első fogai. Szerintem most jön a következő adag azért kezdődik előlről , most 9 hónapos.. sajnos több hétig eltartott múltkor, apával felváltva éjszakázunk..

Ha ti is ebbe a cipőbe jártok kitartást, kenegesd ínyét bár csodát nem tesz, én ma elkezdem kúraszerűen viburcol kúpot, áttörésnél meg majd nurofen..


Egy szintén zombi anyuka

2017. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elalszik es aztan visszarakom a kisagyba eltelik fel-egy ora es ujra sir. Igazabol en a fogzasra gondolok. Csak kivancsi lennek h vkinek van/volt e hasonlo.
2017. febr. 1. 12:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez van, fogzik. Hajnal 4kor felsir es reggel 8kor is. Ne vedd ki. Add vissza neki a cumit, ha kell, 20x is.

Nalunk nagyon sir, de kozben alszik. Amikor kivettem, csak felebredt es nem tudott visszaaludni vagy csak nehezen.

Kb negyed orat sir, simogatom a kisagyban, visszaadom a cumijat, aztan nyugisan visszaalszik. Nem minden nap van, csak heti 2-3 alkalommal.

2017. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Gondolom ezt is atveszeljuk. ☺ Cumizni nem cumizik szoval azzal nem tudom nyugtatni. Marad a ringatas. ☺
2017. febr. 1. 15:49
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Mar hogyhogy nem cumizik? Vegyel neki egyet, enyhiti a fajdalmat ha jon a foga.
2017. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy vegyen neki egyet? Én sem adok a másodiknak több okból kifolyólag.
2017. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Van neki, de nem szereti. Valahol nem is banom.
2017. febr. 1. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!