Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is van ennyire nyűgös...

Másnak is van ennyire nyűgös babája, hogy semmit se tud tőle csinálni?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam és 2 hete kapott védőoltást meg kijött rajta valami bőrbetegség azt ecsetelni kell, meg adni a szuszpenziót amit alig tudok neki beadni, mert visszaköpi. Közbe valószínű, hogy az ínye is fáj már azt is kenni kell, szájpenészét kezelni, koszmót is.2 hete annyira sírós, nyűgös, nappal szinte semmit se alszik 1-1,5 fél órát max. Semmit se tudok tőle csinálni, szinte enni se. Voltunk orvosnál is azt hittem fáj valamilye, de nem csak ezek a dolgok így együtt. Hasfájósnak már nem hasfájós legalább az már elmúlt.Egész nap magamba vagyok vele, párom csak este 7kor ér haza mindig. Tudom nagyon gáz, de muszáj volt kiírnom magamból. Még magát nem nagyon köti le, 10 percre se, pihenőszékbe se, még most kezd el fogni. Semmi mással nem tudok foglalkozni, úgy szégyenlem magam. Nagyszülők is még dolgoznak, nem nyugdíjasok, nem tud senki segíteni. Valaki nyugtasson meg, hogy vele is volt így és elmúlik ezaz időszak.

#baba #csecsemő. gyermek
2017. febr. 2. 15:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul ma elkezdett fájni nagyon a torkom és azt mondta az orvos, hogy nem szedhetek rá semmit mert szoptatok. Nagyon feszült vagyok már egyre jobban, félek nehogy elapadjon a tejem. Már arra is gondoltam nem e attól ennyire sírós a kicsi mert én ilyen feszült vagyok, ez lehetséges?
2017. febr. 2. 15:44
 2/6 Snorri ***** válasza:
Nekem is volt egyhuzamban 2 hét, amikor le se tudtam tenni, de elmúlt. Amikor ilyen időszak van, mondogasd magadban, hogy egyszer elmúlik...teljesen érthető, hogy kicsit besokalltál, ne szégyelld magad! Az én kisfiam alapból ölbebaba volt, sokat kellett szórakoztatni. Hiába próbáltam szoktatni, hogy elmatasson. Hanyatt utált lenni, hason elvolt, de hamar elfáradt. Babakocsit is utálta. Volt olyan időszaka, amikor napközben csak a hordozóban aludt rajtam. Talán pont ilyen korban, kb két hét. :-) nálunk 6 hónaposan változott a helyzet, amikor megtanult ülni. Onnantól mint a kisangyal, elmatatott :-) kitartás! Most az a legfontosabb, hogy te és ő jól legyél. Pihenj, amikor ő is, háztartás szaladhat, ha lehet rendeld az ebédet. Ne görcsölj, nem kell megfelelned semminek. Élvezd, koncentrálj a jóra, nagyon hamar megnőnek! :-)
2017. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Snorri ***** válasza:
Torkodra próbáld a langyos, sós vizes gargalizálást. Legalább 5ször. Illetve van az a fokhagymás-mézes-gyömbéres keverék, meg valami hegymatea, ami csodákra képes állítólag. Nézz utána a neten ezeknek!
2017. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A napokban nekem is nyűgös, 3 és fél hós. Lehet az idő nem? H jött az enyhülés, mert ennyire azért nem szokott vészes lenni.
2017. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem ertem, miert nem tudod letenni? Az enyemnek volt egy jatszoszonyege amirol lelogtak mindenfele plussok, azt nezegette orakig. A gyerekdalokat is szerette, egesz nap azok szoltak. 2 honaposan meg nem is forog, nyugodtan leteheted. Amikor nagyobb lesz, forog, beveri magat, mindent a szajaba vesz, akkor mit fogsz csinalni?

Mar leirtam mashol is, ott se volt nepszeru, de miert van az, hogy manapsag a gyerek alakitja a felnott napirendjet, es nem forditva? Szedjetek mar ossze magatokat!

2017. febr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát elég bunkó az utolsó hozzászóló.az én lányom is ilyen amya matrica.hiába rakom le hogy vármit is nézegessen kb 5perc és üvölt én meg nem vagyok hajlandó hallgatni.vannak olyan anyák akik ez elviselik én nem.nem azért vállaltam gyereket hogy letegyem valahova oszt csá.igazából én akkor főzők mosok takarítok ha apa haza jön.kitartást!
2017. febr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!