Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben az esetben feljelenthetem?

Ebben az esetben feljelenthetem?

Figyelt kérdés

A helyzetem a következő: van egy 1 évesem, sajnos még itthon lakunk de minden erőmmel azon vagyok, hogy mindent megadjak neki és minnél elöbb külön költözhessünk.. Van egy hugom.. Össze került egy nem hozzá való fiúval és teljessen megváltozott mióta vele van.. A lényeg: 4-en vagyunk egy háztartásban, a bojlerünk 120L-es és elég lassan melegít újra.. Hugom mániája, hogy elfürdi az összeset azzal a címszóval, hogy ő fázik.. Tudja jól, hogy mikor fürdik a baba és mégis direkt csinálja ezt vele.. Aludni/pihenni nem hagyja, folyton direkt zajong röhögcsél mikor látja, hogy alszik.. Példa volt már arra is, hogy a kajáját ette.. Lassan kezd beszélni is, hugom minden második szava valami káromkodás a baba elött is. Többször le zabi gyerekezte..

Feljelethetem kiskorú veszélyesztetése miatt?


2017. febr. 2. 22:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Hany evesek vagytok?

Olyan gyerekes ez. Ultesd le es beszelj vele.

2017. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Baromire nem érdekli a gyermekvédelmet, hogy valaki röhögcsél a lakásban, amíg a baba alszik, oldjátok meg. Ha bármi miatt mégis úgy látnák, hogy nem megfelelőek a körülmények, a babát vinnék el, nem a húgodat, szóval ezt a feljelentgetősdit csak óvatosan.
2017. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Most ez valami vicc ?

Tudod mi az a kiskoru veszelyeztetese ? Ha a szulo nem eteti, nem fut ra, es veri a gyereket !

Nem az, ha a sogorno karomkodik es furdik ...

2017. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez még megközelítőleg sem veszélyeztetés. Sz@rik rátok, nincs tekintettel a gyerekre, de akkor sem veszélyezteti.

Viszont beszélned kell vele, a húgod, némi tekintélyed kell, hogy legyen.

2017. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Én örülnék neki a legjobban, ha annyival meglehetne oldani az egészet, hogy elmaragyarazzuk neki.. Megtortent nem egyszer, le se sz*rja.. Mikor kisebb volt a baba és egésznap egy légtérben volt vele, orák múlva röhögve mondta, hogy amúgy a palija öccse skarlátos akiknél ott volt majdnem egy napig egy légtérben.. Ilyenkor sem veszélyes rá nézve??

Volt olyan, hogy elment a baba mellett aki ált egyhelyben és direkt arréb lökte a lábával mikor lett volna hely kikerülnie.. Minek kell történnie, hogy foglalkozzanak velem? Most még csak ezek, de ha nagyobb lesz? Vagy ha éppen nem látom?

Valamit csak léphetek?!

2017. febr. 2. 23:11
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodtan jelentsd, majd gyere vissza sírni, hogy a gonosz gyejós nénik elvitték a gyerekedet...
2017. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
Inább ne lépj semmit, mert az fog kijönni belőle, hogy te veszélyezteted a gyereket, mert egy ilyen nővel zárod össze. Én nagy veszekedések árán is védeném a gyerekem és igyezeknék költözni (tudom, olvastam, hogy te is, de amíg ez nem történik meg, valószínűleg marad a helyzet...)
2017. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Több kérdés fölmerül bennem.


"sajnos még itthon lakunk"

Tehát a szüleiteknél? Ők nem szólnak rá a húgodra?


Gyerek apja hol van? Ha ő is ott lenne, lehet, hogy hugica is visszavenne magából.

2017. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
73%
Őszintén szólva én már rég megpofoztam volna úgy a kedves húgocskát, hogy egy hétig csak pörögne a tengelye körül. Ez elmebeteg.
2017. febr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Oké, tegyük fel, hogy feljelented. Szerinted a hatóságok mit tudnak kezdeni a húgoddal? Zárják börtönbe, mert káromkodik és elfürdi a vizet? Vagy fizessen miatta pénzbírságot? Akármilyen szemét dolgok is ezek tőle, a hatóságoknak ehhez semmi közük, ezek nem bűncselekmények.
2017. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!