Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babával mennyi...

4 hónapos babával mennyi ideig, hány órát lehet kint lenni a levegőn plusz 5 fokban?

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Feloltozve barmennyit, de nehany ora mulva gondolom ehes lesz szoval ugyse tudnatok tobbet. Nekem 2,5 ora volt a maximum decemberben, 4 honapossal.
2017. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Mikor 4 hónapos volt sokáig volt folyamatosan 5-10 fok között és itthon rosszul aludt csak fél órát, babakocsiban 1-2 órát is. Így mi annyit kint is voltunk.
2017. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól fel van öltöztetve, akkor amennyit te bírsz vagy ameddig nem kell pelenkacsere vagy meg nem éhezik.

Plusz fokban (kivéve a nyári hőséget) nincs korlátozás.

2017. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
én kivittem egy orara de tiszta takony. nem a -5 a baj hanem a köd, pára...ártalmas a légutakra a hideg pára. nem vinném ki max egy orara. vagy meginkabb 2*30 perc
2017. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-4 orat akar.
2017. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyenek az egyéb körülmények, tehát napos, száraz-e az az 5 fok,vagy nyirkos, ködös. Illetve a levegő minősége is nagyon számít.

Mert előbbi esetben lehet akár 2-3 óra is,az utóbbiban én nem nagyon vinném ki főleg ha még szmog is van.

2017. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Múlt héten -8 fokban 3 és fél órát aludt a 3 hónapos babám. Él és virul. Jó pár éve a nagyobbik gyerekem 10 hónaposan felnőtt tenyérnyi tüdőgyulladással kórházban volt. Kint szokott aludni a levegőn, és megkértem a főorvost, had vigyem ki. Azt mondta, rendben, csak jól öltöztessem föl. Nulla fok volt, két órákat kint voltam vele minden nap. Így gyógyult meg.
2017. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!