Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vilagos zold szeklet normalis...

Vilagos zold szeklet normalis anyatejes babanal?

Figyelt kérdés
5 hetes igeny szerint szoptatott. Napi 3-5 kakija van, neha aranysarga de neha vilagoszold szinu kenocsos allagu. Normalis?

2017. febr. 10. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
ha tul eszik magukat akkor szoktak zoldet kakilni. ha a szokasostol nagyobb mennyiseget bukik amikor zold a szeklete, akkor valoszinu csak tulevesrol van szo. de ha rendszeresen zoldet kakil az ugy tudom nem jo
2017. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hajlamos nagyokat lakmarozni, es olyankor sokat bukik is. Biztos csak tuleszi magat. Koszi!
2017. febr. 10. 19:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, pláne ahogy írták, sok bukással együtt nagy eséllyel túleszi magát. De ha baj lenne mindig zöld lenne neki.

Hadd jegyezzem meg, nekem a tejallergiás fiam zöldet kakilt de nem ám ritkán, hanem mindig. Kivétel nélkül.

2017. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vilagos almazoldet? Es miutan elhagytad a tejtermekeket hogy alakult a szeklet?
2017. febr. 10. 23:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég világos volt és nagyon híg. Utána sárga lett. Tényleg azt gondolom, hogy neked nem kell ettől tartanod, mert azt írod csak néha zöld és kenőcsös állagú.
2017. febr. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, normális. Nálunk is így volt és rá is kérdeztem a dokinál. Ha megnyugtat, beszéld meg vele Te is, nincs vesztenivalód.
2017. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy ha túl sok édességet eszek, akkor attól lehet zöld. simán édességre nem reagál, kivétel a nutella. na attól 2 napig zöldet kakil a kis manó :)
2017. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tyű, az bizony lehet. Allandoan edesseget ennek miota szoptatok. Leallok par napig, hatha az a gond. Koszi
2017. febr. 12. 09:12
 9/10 anonim ***** válasza:
7es vagyok, majd írd már meg, hogy valóban az volt-e a gond?
2017. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es. Egy par kaki ismet sarga. Nem tudom igazabol minek a hatasara, nem ettem tegnap annyi edesseget sem, de kap probiotikumot is a hasfajasra meg elkezdem rendszeresebben etetni, mert aktalaban az igeny szerinti szopi nala azt jelentette hogy orankent cicizett.. szoval nem tudom mitol volt...
2017. febr. 15. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!