Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az, hogy ameddig szopizik...

Igaz az, hogy ameddig szopizik a baba, addig nem alussza at az ejszakat?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 04:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Azt nem tudom, viszont mi ar eljutottunk odaig, hogy 5-5,5 orakat alszik egyszerre ejszaka (2honapos)
2017. febr. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha éjjel szoptatod, nyilván nem alussza át az éjszakát, hiszen fel kel enni.... Tápszer mellett is ugyanígy lenne, ha erre szoktatod. Ha már nem eszik éjjel, akkor aludni fog
2017. febr. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
5 hónapos korától átaludta az éjszakát a gyerekem, pedig 6 hónapos koráig csak anyatejet kapott, és persze utána is egy ideig nagyrészt még az volt a fő tápláléka.
2017. febr. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem igaz. De egyébként kelhet másért is, nem csak a kajáért.
2017. febr. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Az én kisfiam 1 hetes korától kb 3,5 hónapos koráig átaludta az éjszakát, nagyon ritkán egyszer ébredt szopizni. Aztán beindult a mozgásfejlődés.... utána jött a fogzás is, szeparációs szorongás is, és már nem alussza át sajnos. Nem mindig szopizik ébredéskor, van hogy csak megölelem, kicsit ringatom és visszaalszik. Bízom benne, hogy egyszer a közeljövőben visszaáll az eredeti állapot. ☺
2017. febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 babyboom567 ***** válasza:
Én kisfiam is 2 hónapos,4-4,5 órákat alszik,de volt már hogy csak azért kelt fel mert szörcsög az orra és nem kapott levegőt,vagy mert nagyon pisis volt.Van hogy nem is kér enni.
2017. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz, a lányom hat hetes korától nem kelt éjjel (tízkor evett, majd reggel hatkor), és öt hónapos koráig szopott.
2017. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk egyik gyereknél így volt, a másiknál nem.

Első babám 1 éves kora körül kezdte átaludni az éjszakát, pedig még szopizott majdnem egy évig.

MÁsodik babám majdnem két éves koráig szopizott, és akkor kezdte átaludni az éjszakát amikor már nem szopizott éjjel, olyan másfél éves kora körül.

2017. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk igaz volt, de másnál nem biztos, hogy az.
2017. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Legalábbis az enyémek aludtak.
2017. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!