Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a tetra kifogó? Mire...

Mi az a tetra kifogó? Mire használják?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat.
2017. febr. 12. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőlepedő, olyan, mint a tetra-pelenka, csak nagyobb. Puha, sokkal jobb a nedvszívó-képessége, mint a frottír törölközőké meg fürdőlepedőké, és az apró frottírszöszöket nem szippantja be a baba :)
2017. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
kapusznis kis négyzetalakú törülköző
2017. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. febr. 12. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

pf mit lehet lepontozni a valaszomban? :D

2

2017. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Döbbenet milyen emberek vannak. De tudomásul kell vennünk, hogy a rosszindulat kifejezésének számos módja van, és ez is közéjük tartozik, ezek kielégítik az illetőt, gondolom boldogsághormon szabadul fel a szervezetében, amikor rányomhat egyet a negatív gombra. :D. Ne foglalkozz vele. Amúgy honnan látod, hogy lepontoznak?
2017. febr. 12. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
úgy ahogy az első írja. olyan anyagú mint a textil pelus csak sokkal nagyobb. én egyet vettem az első fiammal, és talán 2x használtam fürdetésnél. nem vált be, lehet rossz minőségűt vettem. de jól jött nyáron, amikor dög meleg volt, de ezzel betakartam, vagy mikor lázas volt akkor a doki tanácsolta hogy egy szál body és egy textil pelussal takarjam be, ilyenkor ezt vettem elő mert a mérete miatt nem tudta lemozogni magáról.
2017. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!