Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg igaz, hogy textil...

Tényleg igaz, hogy textil pelenkás újszülötteknek rögtön egy számmal nagyobb méretű ruhát kell venni?

Figyelt kérdés
... állítólag a textil pelenka nagyobb csomagot eredményez, mint az eldobható. Nem tudom, hogy mit csináljak, élből vegyek 3-6 hónapos korig rugdalózókat a 0-3 hónapos helyett? Nem fog úgy állni rajta, mint tehénen a gatya?
2017. febr. 13. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

???? Nagyobb csomag?

Attol meg a keze-laba ugyan olyan hosszu marad akar mennyit pisil!😂

2017. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én ezt olvastam. Állítólag olyan nagy a csomag, hogy nem tudod rá felhúzni a korának megfelelő méretű rugikat.
2017. febr. 13. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:

0-3 hónapos az már a 3. méret. ha nem kukacoskodom akkor is a 2.

van van ugye a 50es, ez inkább picit előbb született babáknak, de én túlhordással szültem 50cm-es babákat.

következő az 56-os-a newborn, és utána jön a 0-3 hónapos méret.

nekem most 6 hónapos a babám, 7 kiló és olyan 66-68 cm között lehet, ő hord most 3-6 hónapos, vagyis 68as ruhákat. újszülötten nem hogy lógna, leesne róla :)

2017. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkorát semmiképp ne :). Nekem 4 kiló és 56 cm volt születéskor a fiam, mégis lógott rajta még a 62-es méret is, nemhogy a 68-as lógott volna (ami a 3-6 hós méret). Én nem tudom hol olvastad, de nem hiszem hogy olyan hatalmas csomagot képezne a textilpelus, hogy amiatt ne férne rá a babára a korának megfelelő méret.
2017. febr. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor mekkora babaruhát kell vásárolni egy újszülöttre? Hányas számozásút?
2017. febr. 14. 10:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Én használtam a gyerekemnél textil pelenkát. Nem rémlik, hogy kellett volna nagyobb ruha, igaz, mi fél éves korban kezdtük a textil pelusozást. Elképzelhető, hogy újszülöttnél jobban kijön ez a méret különbség. Szerintem body hosszabbítót vegyél. Mert ugye az ujja a ruháknak meg jó méretű lesz.
2017. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, úgy lesz.
2017. febr. 17. 20:12
 8/9 picoka92 ***** válasza:
Szia! En mosiztam a naggyal. Na most ezt ugy ekl elkepzelni hogy a tavalyi nyari nadragok az akkor masfel evesnek a mosival jok voltak, most iden raprobaltam par napja es lotyognek rajta. Meg bodybol is nagyobb kell de ki lehet kerulni es lehet kapni bodyhosszabbitot. Van facebookon egy csoport: moshato pelenka adas vetel es csevego. Ott sokat segitenek.
2017. ápr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm szépen. :)
2017. ápr. 8. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!