Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog felállni?

Mikor fog felállni?

Figyelt kérdés

Kislányom 11 hónapos, március 8-án lesz 1 éves. Néha fél lábbal próbálkozik, de nem komolyan, inkább csak játékból. Mászásban közlekedik elképesztő sebességgel :)

általában mikor állnak fel a babák?


2017. febr. 14. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Segit neked, ha leirom?

Mindharom felallt hat honapos koraban.

2017. febr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom 10 hónaposan állt fel, 14 hónaposan indult el pár lépést egyedül, addig a bútorok mellett mászkált és 16 hónapos kora óta megy rendesen.
2017. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagytok elkesve,a csaladba van egy 1 eves kislany,kb 2hete kezdett el felálni egyedul de meg nem tudja megtartani magat igy fel percen belul leul.

Nyugi eljon az ideje.

2017. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kislányom 1 éves elmùlt amikor elôször felállt. Egyik napròl a mâsikra történt, elôtte nem is pròbálkozott.

Igaz én elvittem fejlesztôbe a gyerekorvos tanácsára, 1 alkalom után már állt is. Nem tudom a fejlesztô hatására vagy egyebként is felállt volna.

2017. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 8 hónaposan állt fel. Elkezdett mászni majd 2 héttel később kiült, még 2 héttel később állt fel kapaszkodva.
2017. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezz rá az orvosnál, 10 hónapos korig szoktak felállni bútorba kapaszkodva, egy éves korig segítség nélkül is
2017. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy 18 hónapos korig kell elindulnia. De hogy a felállásnak lenne-e "határideje", azt nem tudom. Előbb-utóbb biztos fel fog állni, csak nem marad ülve :)
2017. febr. 14. 13:53
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


tessék, itt van, mikor fordulj orvoshoz?

11. hónapos Ha nem áll fel, nem ül stabilan támaszték nélkül is

2017. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kihez érdemes? Háziorvos? A védőnőnk nagyon jó, ő azt mondja, az a jó, ha minél több ideig mászik. Ugye, addig fejlődnek jobban az agyi idegi kapcsolatok (akinek kimarad-->diszlexia, egyebek alakulhat ki). Szóval ő biztat, hogy az a jó, hogy mászik. A háziorvosunkról annyit, hogy azt se tudja, hány oltás kell a gyereknek. A múltkor az asszisztens szólt rá, hogy 1 oltás kell, nem kettő....Kihez vigyem?
2017. febr. 15. 16:07
 10/11 anonim ***** válasza:

de attól, hogy feláll, még mászik. olyan 7-8 hónapos korban szoktak felállni a babák és 12-13 hónap korban indulnak eel, de utána is még a mászást részesítik előnyben mert hamar elfáradnak.

szóval ez elég hülye érv a védőnőd részéről :/

ha van alapítvány a közeledben akkor oda, pl. korai fejlesztő, gézengúz, gekko, stb vagy ha nincs akkor dévény vagy kondukor. nagy gond nyilván nincs, nem ijesztegetni akarlak, de nyilván valami nehézsége van amin át kell segíteni :)

2017. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!