Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy szoktatok menni...

Ti hogy szoktatok menni vásárolni 3 hónapos babával, toljátok a babakocsit másik kezetekbe meg kosarat?

Figyelt kérdés

2017. febr. 16. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Kisebb boltban a babakocsi kosarába vásároltam, sose szóltak miatta. Ha kocsival mentünk mondjuk Tescoba, akkor pedig a hordozót rátettem a bevásárlókocsira, és úgy toltam.
2017. febr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hordozóban magamra kötöm.
2017. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont ahogy irod. Nekem nincs kocsim, szoval a hordozo nem opcio, letoltam a boltba a kocsit, karomra akasztottam a kosarat.

De az teny, hogy borzaszto ritkan vasaroltam igy, ugyanis mi inkabb ferjemmel egyutt kocsival harman a babaval elmentunk heti egyszer bevasarolni es akko vettunk meg a hetre mindent. Ketten a babakocsis babaval csak kiveteles esetben mentem pl. ha vmi hirtelen kellett amit a nagybevasarlasnal elfelejtettunk venni.

2017. febr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
húzós kosarat szoktam választani.
2017. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Én simán bepakoltam a babakocsi aljába. Ahogy láttam itt mindenki így vásárol, szerintem nagyon kényelmetlen lenne még kosarat is hurcolni. Sose szóltak miatta.
2017. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kisboltba nem járok. Tescoba meg sosem mentem babakocsival.

Mindig magamra kötöttem, így ő egy jót aludt, nekem volt 2 szabad kezem, és nem kellett 2 kocsit tolni (babakocsi meg bevásárlókocsi).


De ha babakocsival kellett volna mennem, akkor is tudtam volna kosarat fogni, nem pakoltam volna a kocsi aljába (főleg, hogy sosem volt teljesen üres)

2017. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy kézzel toltam a kocsit, másikkal húztam/vittem a a kis kosarat, attól függően, hogy milyen kosár volt. Nagy bevasarlo kocsit ilyenkor nem használtam.
2017. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Kocsi aljaba nem tul jo otlet pakolni, olyan mintha valaki a taskajaba pakolna kosar helyett......sosem baziroztam arra hogy egy babas anyukanak ugyis mindent elneznek mert nem etikus. Ugy vasarolok mint barki mas, kosarba.
2017. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
rárakom a kosarat a babakocsi tolókarjára(ha épp belefér )
2017. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel mi nem járunk autóval, mindig babakocsival vásárolok, olyankor, ha egyedül vagyok a gyerekkel, húzós kosarat viszek, abba pakolok. Ha jön a tavasz, és nem kell már kabát, a hátamon lesz a fiam, és "banyatankkal" megyek majd vásárolni. Akkor tudok tolós kocsit vinni a boltban.
2017. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!