Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Loknis-göndör hajú anyukák-apu...

Loknis-göndör hajú anyukák-apukák! Gyerekeiteknek milyen a hajuk?

Figyelt kérdés

Akinek göndör mikor kezdett göndörödni?


Nekem göndör a hajam, mindenki oda van érte, egészen kicsi korom óta. Kislányom 8 hónapos, szög egyenes hajjal. Születése után nem sokkal hullott nagyon neki, most viszont tele a feje hajjal, de inkább sűrűsödni látom, nőni nem nagyon nő, vagyis nem látványos. Szeretném ha neki is ilyen göndör haja lenne. Az apja is göndör hajú..eszünkbe sem jutott hogy ő talán nem az lesz. Van valaki akinek a babája 1 éves kora alatt begöndörödött?



2017. febr. 17. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem göndör,nekem szögegyenes a hajam.A kislányunk göndör lett.1 éves koráig épp,hogy hullámos volt a haja,utána kezdett göndörödni.
2017. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan párt ahol az apuka göndör hajú volt. 3 gyerekük született, amiből talán az egyik kisfiú lett göndör. A többinek csak volt benne kis hullám homloknál vagy a végén.


De ugye tudod hogy nem göndör hajjal is lehet élni? Más pozitív tulajdonságok is vannak már csak a külsőt ha nézzük akkor is.

Gondolom te akkor is szereted a gyereked ha egyenes lesz a haja...

Nem csak a szőke loknis hajú kék szemű gyerekek szépek. Azért ezen jó lenne ha az emberek túl tudnának lépni.

2017. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En is egyenes hajjal szulettem, majd 2 éves korom körül begondorodtem. Aztán 6-7lehettem mikor levágták rövidre , és azóta hullámos csak,nem göndör már:) szóval simán lehet meg göndör a lányod!)
2017. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kislányomnak egy éves koráig szinte haja sem volt :D

Utána kezdett el nőni, akkor rögtön göndörödött.

2017. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy, hogy milyen lesz a haja, mindenféleképp gyönyörű kislányom van. :)

Akkor sem fogok elkeseredni, ha esetleg szögegyenes haja lesz, mert az is ugyan olyan szép. Csak mindig úgy gondoltam, nekem göndör hajú lányom lesz. :)

2017. febr. 17. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyerekként volt csak loknis, később hullámosra szelídült, ahogy egyre hosszabb lett.

Lányomnak egyelőre loknis (1,5 éves lesz hamarosan), de szerintem neki se lesz végig, mert már most se ugrik mindig mindenhol vissza (ha úgy fésülöm).

Egyébként egyből göndörödött ahogy elérte azt a hosszt (egy darabig égnek állt, felfelé nőtt, majd bekunkorodott).

8 hónaposan már simán olyan volt. Az első szülinapján már nagyon látványosan.

2017. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi koromban göndör voltam, később hullámos hajam lett.

A lányomnak kicsi korában egyenes haja volt, kb. két-három éves korában göndörödött be, aztán ahogy egyre több és egyre erősebb lett, neki is ugyanolyan hullámos haja lett, mint nekem. (Egyébként minden másban is csak úgy két éves korától kezdett el hasonlítani rám, addig tiszta apja volt. Most már tiszta én, csak a szeme az apjáé.)

2017. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Apja göndör, én egyenes hajú. Nagylányunk nagy hajjal született, amikor baba korában víz érte a haját, csigásra göndörödött. Kiskorában loknis volt, most 15 éves,és olyan csigás mint a négereké, pedig hosszú. Kicsi lányunk 5 hónapos, még babahaja van, de ha víz éri, neki is csigásra göndörödik. Lehet, hogy a nővérére "hajaz":-)?
2017. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Férjem göndör, én egyenes hajú vagyok. 3 gyerekünk van, 13,10 és 4 évesek. A nagylány nagy hajjal született és mosásnál göndörödött nek újszülött korától,majd 4-5 évesen ahogy egyre hosszabb lett a haja úgy egyenesedett neki, míg el nem kezdett serdülni, azóta nagyon göndör es nagyon utalja😞. A középső lányunk 1 éves kora után kezdett göndörödni, de inkább loknis haja volt kb. 2-3 éves koráig, míg le nem vágattuk, azóta szög egyenes. A pici haja egyenes.
2017. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!