Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rugalmas kendovel hogy kossek...

Rugalmas kendovel hogy kossek fel egy 3 hetes babát?

Figyelt kérdés
Neztem 2 videot....egy ujszulottet maskep kotnek fel mint egy parhonapos babat....utobbit terpeszbe...nem gondolom h egy 3 hetes babat terpeszbe kellene felkotni. Rosszul gondolom?
2017. febr. 19. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Békában.
2017. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Moby wrap the Newborn - ezt ird be youtubra. Millio video van direkt ujszulottekhez is
2017. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Pont h lattam h melyiket h kotik de egy baratnom az 1,5 honaposan kezdte el hasznalni es terpesbe köti. ...a Liliputi oldalan is allitolag fent van, hogy terpeszbe kell kotni mert igy nem lesz csipoficamos ...legalabbis ez az egeszseges tartas.
2017. febr. 19. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha belül van a lába, akkor kiváltódik a lépegetőreflex, a baba fészkelődhet, kellemetlen lehet neki. Persze van amelyik gyereket nem zavarja annyira, de mindenképpen kényelmesebb a picinek, ha kint van a lába. Ruhát is érdemes rá olyat adni, ami nem feszül a lábán, tehát zokni+kisnadrág, vagy olyan lábfejes rugdalózó, ami egy-két számmal nagyobb. Ráadásul ha normálisan terpeszben kötöd, akkor az jót tesz a csípőjének, ha viszont belül van a lába, akkor az túlfeszítheti a csípőízületet (túlterpesztés).
2017. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2# vagyok. Akkor minek kèrdezed? H ravilagits arra h ki csinalja rosszul? Nem èrtelek??
2017. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!