Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Lansinoh baba...

Használ valaki Lansinoh baba sampont?

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny böru a gyermekem eddig a babe koszmo elleni sampont használtam.mert koszmos volt a fejböre de teljesen kiszáritja a fejbörét.

Probáltam már a Gabi,Hipp....samponokat de.vissza jön a koszmo ezektöl..


2017. febr. 19. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:

A gyógyszertári koszmó elleni kenőcsöt próbáltátok esetleg?

Bár a kislányom bőre nem extra érzékeny, viszont próbáltunk mi is sampont, ami nem vált be (caonatur baby).

És ezután a háziorvos felírt egy kénes-szaliciles kenőcsöt, amit a gyógyszertárban kevernek. 2.alkalom után már semmi koszmó nem volt a fején.


Vagy ha ez sem, akkor még van egy koszmó elleni gél, ami már drágább kategória (2-3000Ft) sajnos nem tudom a nevét, de ha megkérdezed biztos tudni fogják. Állítólag ezt is elég párszor használni, és végleg annyi a koszmónak.


Ha nem vált volna be a kenőcs nekünk, akkor ez lett volna a következő lépés.

2017. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!