Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Riasztott nektek a legzesfigye...

Riasztott nektek a legzesfigyelo tevesen?

Figyelt kérdés
Ugy, hogy a baba meg csak le sem maszott az erzekelo lapokrol?
2017. febr. 21. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Sosem riasztott eddig, és remélem nem is fog! Egyébként amikor vettük, az eladónő mondta, hogy akkor is riaszthat, ha már merül az elem benne. Angelcare figyelőnk van.


3.hónapos a kislányom, minden éjszaka bekapcsolom a légzésfigyelőt. Még nem kellett benne elemet cserélnünk.

Nem beteg, meg hasonlók, de engem megnyugtat ha tudom, hogy van alatta légzésfigyelő! Nyugodtabban alszom.

2017. febr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap beriasztott, de mikorra a szobaba ertem mar elhallgatott. Nem merul az elem. Szep egeszsefes feleves, nem tudom mire velni a dolgot.
2017. febr. 21. 10:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen riasztott, mindjárt első nap, mikor hazajöttünk. Még tapasztalatlan voltam, nem tettem elég szorosan rá a pelenkát, ezért nem ért a hasához az érzékelő. Éppen fürödtem, hát úgy még ember nem ugrott ki a kádból, mint én akkor, a gyerek meg csak nézett rám értetlenül, hogy anyám neked mibajod?
2017. febr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehetett, ha jelez, akkor elhallgat az magától?? Csak mert a miénk nem.

Egyébként volt 2 riasztás és mindkettő 1 éves kor után. Először az elem merült le. Hiába pittyegett, mint amikor.merül az elem, az halk és nem hallottuk. A ledet nem nézegettem, ami jelezte, hogy az elemnek annyi. Mikor bementem a babához és láttam, hogy minden ok akkor vettem észre, hogy elem kellene bele.

Másodjára riasztott de már állt a gyerek az ágyban, szerintem csak lemászott az érzékelő lapokról, vagy fogalmam sincs.

2017. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyszer, a figyelmeztető sípolás szólalt meg, de pont fölötte álltam és láttam, hogy lélegzik tök nyugodtan, úgyhogy átnéztem a cuccot, és ki volt félig húzódva a szenzorlap. Egyébként 14 hónapig használtuk, akkor likvidáltuk a kiságyat, sosem szólt tévesen. Szintén Angelcare, nem (csak) elemmel működő, hanem konnektorba dugható.
2017. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elsőnél 1 hónapon belül 3x riasztott, angelcare hálózatis. Második babánál egyszer amikor hazajöttúnk. Nem tudom mi volt, a nagyobbnál az elsô riasztásnál kikapta a férjem az ágyból, akkor vett egy nagy levegőt. A többi riasztásnál békésen aludtak.
2017. febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Angelcare-t használtunk.6-9 hèt körül lehetett a kisfiam. Èjszaka hallottam, hogy pittyen, de úgy felpattantam, hogy nem riasztott be, mert már megmozdítottam az ágyát. Rajta feküdt a panelon az tuti, èn egyből kicsit megráztam, de szuszogott, ès megfordította a fejèt. Ha optimista vagyok, akkor tèves riasztás volt.
2017. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk Babycontroll van. 7 hetesen volt egy éles riasztás, akkor a baba az ágy sarkában volt és olyan mélyen aludt, hogy alig lehetett felébreszteni. Valószínűleg ez a két dolog együtt kiváltotta a riasztást, én örülök neki, mert ki tudja, mit lett volna, ha akkor nem ébresztjük fel... Vagy lett volna baj, vagy nem.


Figyelmeztető csippanás volt többször, egy éves kor és 10 kiló fölött is, nem hinném, hogy ilyen súllyal még el tud "bújni" az érzékelő elől, valószínű mélyalvás és felületes légzés miatt csipog. Én ezeket nem tekintem téves riasztásnak.

2017. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Es tegyuk fel h nem tevesen riasztott..kell orvoshoz vinni? En most reggel nem latom h barmi baja lenne, nagyon aktiv.
2017. febr. 21. 12:31
 10/10 anonim ***** válasza:

ha csak 1x-1x előfordul, nem rendszeres, akkor nem kell dokihoz vinni.

Nekünk téves nem volt. Angelcare van, ami olyan, hogy ha a riasztásra felébred, levegőt vesz, akkor elhallgat. Illetve ha a figyelmeztető csippanás után érzékel légvételt, akkor nem riaszt. Nekünk a legérzékenyebbre van állítva, 3xszólt eddig, mikor benn volt a kiságyba. 2 alkalommal csak csippant, mire odaértem vett egy nagy levegőt, szóval előtte valószínűleg kimaradt egy légvétel, illetve egyszer kakilt éppen, amikor ugye a préselés miatt nem vett olyan gyorsan levegőt mint szokott, és azt érzékelte

2017. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!