Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most tényleg ültetni kéne a...

Most tényleg ültetni kéne a gyermekem?

Figyelt kérdés
2. Baba, az elsőt sem ültettem, csak mikor már magától kiült majdnem 8 hónapos korban. A lányom most múlt hét hónapos, és a védőnő azt mondja, már négy hónapos kortól ültethetném. Én úgy tudom az árt a gerincének, tartásának.
2017. febr. 23. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1%
Megtámasztott gerinccel ültethetnéd.
2017. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Majd ül ő magától!
2017. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Én nem erőltetném, ül majd még eleget.
2017. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Még egy furcsa vèdőnő..

Jól tudod, árt a gerincének.

2017. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha akar, úgyis felül. Védőnő csak tanácsot adhat, ha nem akarod, ne hagyd magad rábeszélni.
2017. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Védőnő vagyok. Majd ül magától, nem szabad erőltetni, jól tudod, tényleg nem tesz jót a gerincének a kényszerített tartás. Még bőven időben van, nem szabad siettetni.
2017. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Ne ütesd még! Korai. Ő tudni fogja magától, hogy mikor kell.

Ezek a védőnők. Egy-kettő okosabbnak hiszi magát mindenkitől. Kár, hogy nem lehet váltani.

Miénktől a hátamon is feláll a szőr! Állítólag a kisfiam nem fog megtanulni forogni, kúszni-mászni ha nem veszek járókát neki. Minden hónapban mikor jön, mondja hogy mikor veszünk már. Ő képzeletben már a szobáját is átrendezte, hogy hova tehetnénk. Rettenet!

2017. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Árt és nem szabad, pont ma mondta egy tesitanár-apuka ismerősöm. Hagyd meg az ő kis fejlődési ritmusában, hidd el, időben ülni fog.
2017. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem szabad! Többet árt mint használ! Ha nagyon aggódsz, hogy esetleg le van maradva vidd el gyógytornászhoz, esetleg dévényeshez.
2017. febr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem aggódom, hogy el lenne maradva, tény, hogy kevesebbet fordul hasról hátra és vissza, mint a fiam anno, de rettenet ügyesen körbejárja a teret hason, fekvőtámaszozik, stb. kezével rengeteget manipulál.
2017. febr. 24. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!