Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, hogy 14 évesen már...

Az baj, hogy 14 évesen már neveken gondolkozom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon szeretem a kisgyerekeket, szeretek velük foglalkozni és ha rám bíznak egy kicsikét, akkor örömmel elvállalom. Egy ideje már azon gondolkozom, hogy hány gyereket szeretnék, milyen neműeket, és hogy mi legyen a nevük. És egy ideje azt is észrevettem, hogy ha meglátok egy kisgyermekes anyukát, akkor féltékeny leszek. Anyukák/kismamák, ti hogy voltatok ezzel, amikor még 14 évesek voltatok? :)

2017. febr. 26. 17:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
ugyan így voltam vele, aztán meg kb 16 éves koromtól változott és 23-34 éves koromig nem foglalkoztatott a baba téma. Most 29 évesen várom az első babát és úgy érzem, hogy tökéletes az időzítés!
2017. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Normális ez a dolog nyugi.


14 évesen a barátnőmmel megbeszéltük, mi lesz a majd a gyerekeink neve, és persze, hogy egymás választjuk keresztszülőnek. :)

16 évesen azt gondoltam, nekem nem kell sose gyerek, tiszta hülye, aki gyereket vállal.

19 évesen bármit megtettem volna, hogy lehessen gyerekem, (persze nem lett, mert győzött az eszem, hogy nincs rá pénzünk), férjhez akartam menni, anya és feleség lenni.

22 évesen rájöttem, hogy nem a megfelelő partner mellett vagyok, és boldog voltam, hogy nem volt eddig sem esküvő, sem gyerek.

24 évesen megtaláltam az igazit, de mivel fiatalabb tőlem, tudtam várni kell a gyerekkel és a házassággal is.

26 évesen volt az esküvőnk, 29 évesen született az első gyerekünk.

Most azt mondom, így volt tökéletes. Ja, és a 14 évesen kiválasztott nevek nem illettek a férjem vezetéknevéhez, így mást választottunk de cseppet sem bánom. :D

2017. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az első 2 válaszolónak köszönöm! :)
2017. febr. 26. 17:38
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
11 éves korom óta minden álmom, hogy anya legyek. Mindig voltak kiválasztott neveim. Most 21 vagyok, már a párommal közösen vannak kiválasztott neveink :)
2017. febr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális. Én is szoktam ezen gondolkozni. És én is szeretem a kisgyerekeket. Olyan cukik:)

14/l

2017. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, engem is 14 éves korom óta foglalkoztat a téma, itt gyakorin is sokat olvasom ezt a topikot. Lehet, hogy fura, de én korán szeretnék családot alapítani, 20 éves kor körül.


17/L

2017. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D Örülök, hogy nem csak én vagyok így ezzel. :)
2017. febr. 26. 18:05
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

Igen normális

En is ezt csináltam 14 évesen

Es akkor választottam is egy nevet . Szerencsére passzol a férjem vezetéknevéhez 😄 . Így ezt a nevet kapta a kislányunk.

2017. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem baj, én is gondolkodtam. Aztán petsze más nevek tetszettek meg. Viszont 19 évesen találtam ki a lányom nevét, akit 26 évesen szültem meg.
2017. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én már három évesen tudtam, hogy mennyi, milyen nemű, milyen nevű gyereket szeretnék.
2017. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!