Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espumisanos anyukák! Mikor...

Espumisanos anyukák! Mikor hagytátok el babátoknál az Espumisant?

Figyelt kérdés
4 hónaposak vagyunk, 3 hetes kora óta kapja minden étkezéshez. Vegyesen eszik, tejet és tapot, inkább több tejet. Orvosunk azt mondta, hogy 4 hónapos korban el lehet kezdeni kevesebb cseppet adni neki. Most a 10 cseppről lecsökkentettem 8ra, de mar megint egész nap és éjszaka tornazunk, mert bent ragad a puki. A hozzátáplást is kezdenénk, kapott 2 kiskanál almát, de csak nem az a gond.... Félek, hogy rászokik az Espumisanra és nem tudunk leszokni róla....

2017. febr. 28. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk szerencsénk volt, a 12. héten simán elhagytuk. Lehet, hogy már nem is volt rá szükség, de egy átordított éjszaka után nem akartunk kísérletezni.
2017. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Ne etesd vegyesen, rosszabb a hasanak mintha csak egyvalamit enne. Honnan veszed, h bentrakad a puki? Mert kene allandoan fingania? En 1x probaltam espumisant, orakig pukizott, annal jobban sirt. Ha egyfolytaban pukizik, akkor vagy a tapszerrel vagy a tejjel gond van!
2017. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért kell meg egy 4 hosnak espumisan? Mi akkor hagytuk el mikor mar lattam , hogy ugysem használ , meg semmilyen csepp sem. Szerintem probald ki , hogy ne adjal neki legalabb egy napig , ha még így is problémás szerinted akkor nincs értelme az espumisannak. Nem mindig a puki miatt fáj a pocija.
2017. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha kapja az Espumisant, akkor minden jó. Csak hiába mondják, hogy teljesen felszívódik, nem tudom, mennyire úgy van. Amúgy orvosunk mondta, hogy adjam még, ha bevált, aztan majd megpróbáljuk elhagyni egy hónap múlva megint.
2017. márc. 12. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!