Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Infacol nektek bevált?

Infacol nektek bevált?

Figyelt kérdés
Úgy látom esténként es föleg éjjel görcsök jönnek rá, nemtudunk aludni mert szenved szegenykém. Ahogy sikerül pukit kitornazni mar jobb a pocakja. Lehet hogy ejjelre lesz hasfájós? Két hetes
2017. márc. 2. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Még fejletlen a kis pocakja, ez természetes, hogy fáj neki. Kislányom is dettó így volt, neki is 2-3 hetesen kezdődött. Bár neki nem csak éjjel. Láttam rajta, hogy a pukival küzd, az nyomja a kis hasát. Először köményteával próbálkoztunk, az sem segített.

Hiába büfizett, nem lett jobb. Édesanyám ajánlotta az Infacolt, kipróbáltuk, és egyértelműen jobb lett. Minden szopi előtt adtam neki, és mivel nem felszívódó szirup, nem árt a babának. Az éjszakák nyugodtabbak lettek. Ő is többet tudott aludni.

Bő, egy hónapig használtuk, hetente kellett venni, mert olyan gyorsan fogyott. Miután betöltötte a 2.hónapot, egyik pillanatról el is tűnt a pocakfájós korszaka. Azóta egyébként átalussza az éjszakákat. 9-fél 10-kor szopizik utoljára, és reggel fél 6-kor kel.

Egy próbát mindenképp megér.

2017. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, bevalt nehany orara. Az elso es a harmadik gyerekem kolikas volt. A hasfajas szinte minden gyereknel este, ejjel jon elo.
2017. márc. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ertem. Köszönöm ezt nem tudtam hogy ejjel jön elö.

Nehezen büfizik es latom puki is nyomja ot sokszor. Megprobalom akkor megvenni ezt a infacolt. Remelem segit. Nyugodt lennek ha tudom nem faj es nem csikarja pocakjat.

Mivel adagoltatok a babanak ezt a infacolt?

Hu elsö nagyon szep alom lenne ha ataludna legalabb csak öt orat éjjel. Ma egyet sem tudtam aludni szegenykem legalabb kicsit aludt a pocaktol.

2017. márc. 2. 08:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kupakon van egy cseppentő, azzal kell beadni a babának.

Jól fel kell rázni az üveget. Utána a cseppentőbe szívd fel párszor a szuszpenziót, és engedd vissza, az üvegbe, hogy a cseppentő oldalára tapadt szirup is visszacsepegjen.

Ezután szívj fel egy adagot (0,5 ml) a cseppentőbe és cseppentsd a baba nyelvére.

Ha a cseppentőből inkább kiszívja a baba - mint egy cumisüvegből - utána a cseppentőt alaposan mosd el. (Kislányom is inkább kiszívta belőle.)


Több napon keresztül kell alkalmazni, hogy elérjük a kellő eredményt, így megelőzi a gázképződést, és a szelek kialakulását.

Ha 3-4 nap múlva nem látod, hogy jobb neki, akkor a fenti adag kétszeresére (1 ml) emelhető, különösen az esti etetés előtti időben.

2017. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vált be de tejallergiás, szóval bármit hiába próbáltunk.

Egy próbát mindenképpen megér! Büfivel nincs gond?

2017. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Hat mikor hogy sikerul bufizni. Neha nehezen megy neki, vagy egyaltalan

2017. márc. 2. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!