Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülés öröklésével kapcsol...

Koraszülés öröklésével kapcsolatban segítene valaki? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Férfi vagyok,és az én családomban fordult elő több koraszülés,én is koraszülött voltam. Azzal tisztában vagyok,hogy ha gyerekem lesz,az e miatt nem lehet koraszülött,hiszen ez a párom öröklődésétől lehet csak. De az a kérdésem, ha lányom lesz, akkor az ő gyereke lehet koraszülött azért,mert tőlem örökli a hajlamot?

2017. márc. 2. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kis kavar. A koraszülésnek kb. 1500 oka van. Ebből van olyan, ami "örökölhető", pl. nőknél az anatómiai rendellenességek, de nagyon sok ok teljesen véletlen vagy életmódbeli okokra vezethető vissza. Szóval ezt így megmondani képtelenség.
2017. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyetértek teljesen, millió oka van a koraszülésnek. Nem is kérdeznek ilyesmit, amikor felveszik a kismama családi anamnézisét, pedig elhiheted, hogy arra is kíváncsiak, hogy asztmás-e a kismama nagypapája. Ha lenne ennek jelentősége az adott terhességre nézve, kérdeznék, de nem teszik. Fölösleges ezen rágódni.
2017. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 2. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!