Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha eszik a baba utanna büfizte...

Ha eszik a baba utanna büfiztetem keptelenseg vissza altatni?

Figyelt kérdés
Ha rateszem meg cicire es picit sziv belöle majd elalszik igy jo?
2017. márc. 2. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Bufiztetni muszaj.
2017. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

mar miert lenne muszaj?

3 gyerekem van,egyiket sem keltettem fel soha bufiztetes miatt..ha benn marad a levego,ugyis ficereg,akkor persze megbufiztetem..de ha alszik mint a bunda total felesleges zaklatni..

2017. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem bufizteted, almaban feloklendezi es megfulladhat tole.
2017. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az en gyerekem nem kelt fel a bufiztetesre de miutan kb 8 honapos koraig ugy bufiztettem ejjel hogy volt hogy negyven percet is vartam mig kijott meguntam es nem bufiztettem tobbet. Ugyanugy aludt mintha bufiztettem volna. O hason aludt, ugy elvileg konnyebben ki is jon.
2017. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En is igy csinaltam anno kedves kerdezo. Megbufiztettem, majd cicin visszaaltattam. Mar 3 eves :)
2017. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszokat. Nehezek ejjeleink es mar ket napja nappal is kicsit cirkuszol igy probalok valamit talalni ami konnyiti dolgom. Se vsalni se fozni nem tudok mert tiz percenkent nyoszorog :(
2017. márc. 2. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos le leszek pontozva, de próbáld meg nem cicin altatni. Egy idő után neked is könnyebb lesz úgy, főleg nappal.

Az én babám 4 hós tápszeres, úgyhogy muszáj büfiztetnem, de gond nélkül visszaalszik.

Beletelt egy pár hétbe mire megtanítottam/megtanulta, de így sokkal nyugodtabbak a napjaink.

2017. márc. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

En nem pontoztalak le :)

Igen mar gondolkoztam rajta h nehez lesz altatni cici nelkul .. koszonom valaszod

2017. márc. 3. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!